Виконком Львівської міськради затвердив проект бюджету на 2017 рік

14:00 21 жовтня 2016 р.

Виконавчий комітет ЛМР затвердив обсяг загального фонду в розмірі 3,674 млрд. гривень, а спеціального – у розмірі 1,493 млрд. гривень.

Як повідомили сьогодні, 21 жовтня, в прес-службі ЛьвівськоЇ міськради, виконавчий комітет ЛМР погодив основні показники бюджету Львова на 2017 рік. Відтак, обсяг загального фонду затвердили в розмірі 3,674 млрд. гривень, а обсяг спеціального фонду – у розмірі 1,493 млрд. гривень.

Як зазначив керівник міського департаменту фінансової політики Олег Іщук, у проекті враховано та погоджено з профільними управліннями понад 99% показників. Дискусійний 1% обговорять на депутатських комісіях міськради. Він також запевнив, що проект бюджету складено на підставі макроекономічних показників розвитку України на наступний рік, а також цифр, наданих міністерством фінансів, і в ньому також враховано зростання мінімальної заробітної плати, енергоносіїв та індексу споживчих цін.

За словами посадовця, в проекті бюджету є й низка особливостей. Олег Іщук конкретизував: «Двароки тому пройшла децентралізація, у процесі якої наш бюджет отримав на 40% більше ресурсів, які ми могли вкласти в інфраструктуру міста. Однак, зараз зміни до законодавства повернули централізацію, і ці видатки, які два роки тому проводили за кошти держбюджету, зараз ми вимушені проводити за рахунок міського бюджету. Це 688,5 млн. гривень. А цю суму можна було б скерувати на розвиток інфраструктури Львова».

Що ж до бюджету розвитку, то його обсяг, за попередніми підрахунками, становитиме 1,386 млрд. гривень. Олег Іщук додав: «Бюджет розвитку також сформований за реальними показниками. Після врахування у ньому видатків на гарантії нашим ЛКП – а це 321 млн. гривень, який ми маємо віддати нашим підприємствам, щоб вони розрахувалися з європейськими банками за кредитами – до розподілу залишається 1,065 млрд. гривень. Звичайно, цю суму буде збільшено на початку року після того, як будемо мати вільні залишки. Я думаю, буде можливість збільшити його орієнтовно на 200 млн.. гривень». 

Посадовець також підкреслив, що прийняття основних показників на засіданні виконкому вже зараз – це поштовх до відкритого бюджетного процесу, розгляду показників у комісіях ради і їх публічного обговорення. Остаточні, скориговані цифри зможуть оприлюднити лише після вищезгаданих процедур, прийняття закону «Про держбюджет на 2017 рік» та погодження відповідної ухвали на сесії міської ради.

Ознайомитись із початковими показниками бюджету можна у вкладенні на сайті Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

21:44 26 листопада 2020 р.

У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата,- депутат

На першому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради після переобрання міського голови Андрія Садового пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу