Виконком Львівської міськради вніс зміни до бюджету розвитку міста

23:35 10 лютого 2016 р.


Фото: volynnews.com

Прийняте сьогодні виконавчим комітетом ЛМР рішення депутатський корпус розглядатиме завтра під час пленарного засідання сесії.

«Виконавчий комітет Львівської міськради схвалив кінцевий варіант рішення про розподіл об’єктів, які у 2016 році фінансуватимуть з бюджету розвитку міста», – повідомили сьогодні, 10 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, упродовж останнього тижня відбулась низка громадських обговорень і презентацій показників бюджету для депутатів та активних середовищ міста, бюджет пропрацьований та якісний. Він також зазначив:

«Ми є послідовними у своїх діях. Минулого тижня ми разом тут збирались і презентували бюджет розвитку з деталізацією по об’єктах. Ми провели дуже глибинні дискусії і презентацію бюджету для всіх депутатів міської ради, для тих небайдужих середовищ, які мали бажання долучитись. Бюджет пропрацьований на всіх профільних комісіях. Це складна, титанічна праця. Мені приємно, що було якісно організовано роботу. 

Безперечно, кінцеве рішення приймає сесія міської ради. Я вважаю, що невеликі правки, які були озвучені на бюджетній та інженерній комісіях, заслуговують на увагу. Ми також свідомі того, що бюджет, який ми приймаємо, потребує швидкої реалізації.

Навіть ці роботи, які ми проводимо взимку, були дискусійними наприкінці минулого року – наприклад, щодо вулиці Мечнікова. Але практика показує, що ми правильно зробили: чим швидше ми розпочинаємо роботу, тим швидше є результат.

Є пропозиція підтримати рішення і завтра консолідовано виходити на сесію міської ради. Фіналізуємо і проведемо тендерні процедури, приступаємо до робіт».

Як зазначив керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, з часу прийняття минулого рішення виконкому щодо бюджету розвитку, ні видаткову, ні дохідну частини не змінювали. Окрім цього, упродовж тижня провели дуже багато дискусій в активних громадських середовищах, попрацювали з депутатським корпусом та громадськими організаціями, двічі проводили великі громадські обговорення.

Ірина Кулинич зазначила також: «Тобто всі, хто хотів, мав можливість долучитися до обговорення. І насправді не було великих змін. Зовсім незначні об’єкти: скажімо, об’єкти каналізування, об’єкт в Рясному – вулиця Холодна, також трошки збільшили фінансування на наші об’єкти історичного середовища, збільшили фінансування на 500 тисяч гривень на реставраційні роботи в Домініканському соборі та на стільки ж – Костелу єзуїтів, де зараз проводять великі роботи, і де необхідне співфінансування до об’єктів міжнародної допомоги. Також є зовсім незначні технічні правки, які завтра будуть запропоновані депутатському корпусу, є погодження профільних депутатських комісій, тому сподіваємось, що бюджет розвитку завтра буде прийнятий». 

Нагадаємо, що завтра під час пленарного засідання сесії прийняте сьогодні рішення розглядатиме депутатський корпус».

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу