Виконком Львівської міськради ухвалив створити «АТП-2»

12:45 9 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив у п’ятницю, 9 лютого, рішення «Про доцільність створення львівського комунального АТП-2».

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Відповідний проект ухвали управління транспорту винесе на розгляд сесії ЛМР».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич конкретизувала: «Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про доцільність створення львівського комунального АТП-2». Це рішення ми винесли як результат численних нарад щодо ситуації, в якій зараз перебуває ЛК «АТП-1» – станом на сьогодні усі рахунки і майно підприємства арештовані і його робота практично заблокована. А ми хотіли б продовжувати розвивати транспортну галузь міста».

Чиновник також запевнила: «Це наш обов’язок. Зокрема, у бюджеті міста на цей рік передбачено кошти на придбання нових автобусів. Відповідно зараз, в такій ситуації, в якій перебуває АТП-1, це не може бути реалізовано».

Директор юридичного департаменту ЛМР також наголосила: «Прийнятим рішенням ми жодним чином не ухиляємося від виконання рішення судів, які маємо по АТП-1. Однак ми розуміємо, що АТП-1 – це велике підприємство з великою кількістю людей, які на ньому працюють. Тому, щоб не зупинятися в розвитку, було прийнято сьогоднішнє рішення виконавчого комітету».

Гелена Пайонкевич також поінформувала: «Наступним нашим кроком буде винесення на сесію відповідної ухвали. Якщо депутати підтримають, далі буде вирішуватися питання визначення керівника АТП-2, визначення бази дислокації. Оскільки кошти на придбання нових автобусів передбачені на цей рік, то будемо активно працювати, щоб підприємство запрацювало цього року».

Чиновник також зазначила: «Продовжуються переговори з депутатським корпусом щодо врегулювання ситуацію із заборгованість ЛК «АТП-1» перед «ЛАЗом». На минулому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради ряд колег-депутатів сказали, що запропонують варіанти вирішення цієї ситуації. Станом на сьогодні такого варіанту нема. Але ми повинні далі працювати. Безперечно, заборгованість за придбані автобуси має бути погашена. Тобто зараз триває обговорення, в який спосіб це зробити. Станом на сьогодні мова йде про повернення 20 мільйонів гривень, ще 700 тисяч гривень пені, та слухається справа в суді про два мільйони 600 тисяч гривень пені за 2016 рік. За 2017 рік ще не зверталися в суд про стягнення пені».

Директор юридичного департаменту ЛМР також нагадала: «На жаль, держава свого часу допустила крадіжку цього заводу і сьогодні стоїть осторонь. Власне державні служби арештовують наші автобуси і роблять нам багато проблем. Ми лишилися один на один з тією проблемою. Однак будемо шукати неординарні рішення і ми однозначно вирішимо цю ситуацію».

Гелена Пайонкевич також запевнила: «Ми будемо купувати нові автобуси, будемо робити все можливе, щоб сервіс для львів'ян був значно кращим, а без нових автобусів, трамваїв та тролейбусів – це неможливо. Будемо врегульовувати ці проблеми, які створені державою, бо Автобусний завод свого часу віддали поганим людям, а мали би давно забрати».

Чиновник також зазначила: Автобуси стоять на нашій території, вони не мають права виїжджати на маршрут, але і в рамках чинного законодавства ми будемо знаходити варіанти, бо всі бились в груди, що цього не допустять – активісти, державні чиновники, депутати. Коли автобуси арештовують, всі тихо збоку спостерігають. Це такі наші реалії – ми часто залишаємося один на один з проблемою. Але ми разом з львів'янами, ми переможемо».

Директор юридичного департаменту ЛМР також пояснила: «Борг не платили, бо свого часу, коли нас змушували купувати ці автобуси по ціні, яка нам не подобалась, тоді була ситуація підготовки до Євро-2012, ми тоді коштів не мали. Держава ще на сьогодні нам за Євро винна більше 150 мільйонів гривень. До речі, вже всім в Україні повернули, нам не повернули. Потім, коли почалась війна, коли ми побачили реальне лице російського агресора, як ми могли віддавати кошти власникам заводу, які мають російське коріння. Це було б злочинно».

Гелена Пайонкевич також запевнила: «Отож АТП-1 буде працювати у звичному режимі. Зараз ми прийняли рішення про створення ще одного АТП – АТП-2. Відповідну ухвалу буде винесено на розгляд сесії».

У міськраді також нагадали: Усі автобуси ЛК «АТП-1» є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів у 2010 році перед Львівськими автобусними заводами. Як повідомив директора ЛК «АТП-1» Орест Хамула, через арешти машин, вихід на рейси автобусів «АТП-1» становить 86%».

«Станом на 7 лютого, дев’ять машин АТП-1 знаходилися на території парку підприємства без права виходу на маршрут, про що складено відповідні акти, а ще три машини знаходилися на арешмайданчику», – поінформували також прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу