Виконком Львівської міськради має неозвучені претензії до культових будівель УАПЦ | Новини Львова

Виконком Львівської міськради має неозвучені претензії до культових будівель УАПЦ

14:19 12 червня 2020 р.

  • 0

На засіданні виконавчого комітету прийняли три рішення у сфері містобудування, розгляд одного рішення перенесли, а також одне питання було зняте під час формування порядку денного.

Члени виконкому підтримали такі проекти рішень:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво ПП «Світанки» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих споруд на вул. Д. Січинського, 2 у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Індустріальний Бізнес-Парк» з переплануванням незавершеного будівництва у межах існуючих об'ємів мийки для обслуговування автомобілів під побутово-складські приміщення на вул. Конюшинній у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво гр. гр. Левицькою В. Б. та Левицьким В. В. конференц-готелю на вул. Т. Шевченка, 62, 64 у м. Львові.

Також перенесли розгляд питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ „Істейт-Захід“ магазину з розширенням за рахунок прибудови на вул. Т. Шевченка, 350-Д у м. Львові».

Вилучене з порядку денного питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво релігійною громадою УАПЦ парафії святої великомучениці Катерини у Сихівському районі м. Львова церкви, каплиці та дзвіниці на земельній ділянці релігійної громади УАПЦ парафії святої великомучениці Катерини у Сихівському районі м. Львова на вул. Пасічній (навпроти будинку No 169) у м. Львові».

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2017 року, у міськраді відбулося громадське слухання щодо будівництва храму на земельній ділянці на вул. Пасічній (навпроти будинку № 169). 

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу