Виконком ЛМР перерозподілив кошти в бюджеті Львова

17:50 10 липня 2015 р.


Фото: lviv.tv

Виконавчий комітет міськради погодив внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які цьогоріч проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку.

Йдеться, зокрема, про перерозподіл коштів між дитячими садками, школами, закладами охорони здоров’я, вулицями й дорогами, які ремонтують чи ремонтуватимуть у 2015 році тощо. Також під час обговорень міський голова Андрій Садовий подав пропозицію щодо передбачення додаткових коштів, у сумі 2 млн. грн, для кожного району міста та орієнтовно 2 млн. грн на бульвар Івана Павла II, який мав би з’єднувати площу та однойменний парк з тим парком, який планують тут облаштувати.

Відповідне рішення щодо внесення вказаних змін до бюджету розвитку прийматиме сесія міськради на наступному пленарному засіданні. Про це повідомили сьогодні, 10 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли в п'ятницю:

«Виконавчий комітет погодив внесення змін до міського бюджету Львова на 2015 рік, які передбачають перерозподіл 192 млн. 180 тисяч грн за різними сфери життя міста. Як зазначив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, цьогоріч є можливість перерозподілити значну частину коштів, шляхом збільшення плану податкових надходжень, а відповідно – і плану здійснення видатків.

«Пропонується на огляд збільшення плану податкових надходжень на 192 млн. 180 тисяч грн. З них 75 млн. грн – податок з доходів фізичних осіб, 30 млн грн – акцизний податок, 15 млн. грн – земельний податок, 30 млн грн – орендна плата за землю, 25 млн грн – єдиний податок, 13 млн. грн – плата за надання адмінпослуг та 4 млн 180 тис грн – державне мито», – розповів Олег Іщук.

Відтак, запропоновано скерувати ці кошти на такі об’єкти: 30,5 млн. грн – на фіксацію заробітної плати працівників бюджетної сфери (у школи та заклади охорони здоров’я), 4,462 млн. грн – на індексацію зарплати працівників установ, що фінансуються саме з міського бюджету, по 2,5 млн. грн – на програми «Дитячий тренер» та «Успішний вчитель», 957,6 тисячі грн – на програму розвитку з шахів у школах, 614 тисяч грн – на харчування дітей учасників АТО, 3,1 тисячі грн – на зарплату в ДЮСШ, які місто прийняло на баланс, 5 млн. грн – на медикаменти, 100 тисяч грн – для стадіону «Сокіл», 98 тисяч грн – на ремонт приміщень міськради, 208 тис грн – на центр обслуговування мешканців, та 469 тисяч грн – на виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам. Також рішенням передбачено скерування 142,149 млн. грн у бюджет розвитку. Відповідне рішення щодо внесення вказаних змін до бюджету прийматиме сесія міськради на наступному пленарному засіданні».

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу