Виконком ЛМР дав старт безготівковому розрахунку в електротранспорті Львова

18:00 20 січня 2017 р.

24 січня на трамвайному маршруті №8 розпочнеться експеримент.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 20 січня: «Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про затвердження безготівкового розрахунку в електротранспорті Львова. Проект в порядку експерименту стартує у вівторок, 24 січня, на трамвайному маршруті №8».

«Із 24 січня до 31 грудня на трамвайному маршруті №8, здійснюватиметься безготівковий розрахунок за надання послуг з перевезення пасажирів з використанням програмно-технічного комплексу самообслуговування «Приват24» ПАТ КБ «ПриватБанк», – зазначено в повідомленні ЛМР. 

А начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир розповів: «Пасажири львівського трамваю №8 зможуть їздити без паперових квитків і оплачувати проїзд смартфоном. Для цього потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток «Приват24» і сканувати «QR»-код, що зображений на спеціальних стикерах у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостирувати» прямо в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру. Проект стартує як експеримент до кінця року. Якщо він гарно себе зарекомендує, то вже цього року, ми запровадимо його на інших трамвайних і тролейбусних маршрутах».

Про це повідомили сьогодні, 20 січня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів