Видобування бурштину подешевшало

16:15 5 березня 2020 р.

  • 0

Президент Володимир Зеленський підписав закон про зменшення ставки рентної плати за користування надрами для видобування бурштину.

Про це свідчать дані на сторінці закону № 2241 про внесення змін до податкового кодексу на сайті Верховної Ради. 4 березня документ було повернуто з підписом Президента.

Закон передбачає, що ставка рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (бурштину) зменшилася з 25% до 10%. Відповідну зміну внесено до пункту 252.20 статті 252 Податкового кодексу.

Закон доповнює «Перехідні положення» Податкового кодексу нормою про те, що передбачається тимчасово встановити ставку рентної плати за користування надрами для видобування бурштину, визначену пунктом 252.20 статті 252 кодексу: до 31 грудня 2020 року включно – у розмірі 5%, а до 31 грудня 2021 року включно – у розмірі 8%.

Як інформував «ЩЛ», Львівська обласна рада закликала Президента України не допустити звуження обсягу повноважень органів місцевого самоврядування у сфері використання надр.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу