Видобування бурштину подешевшало

16:15 5 березня 2020 р.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про зменшення ставки рентної плати за користування надрами для видобування бурштину.

Про це свідчать дані на сторінці закону № 2241 про внесення змін до податкового кодексу на сайті Верховної Ради. 4 березня документ було повернуто з підписом Президента.

Закон передбачає, що ставка рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (бурштину) зменшилася з 25% до 10%. Відповідну зміну внесено до пункту 252.20 статті 252 Податкового кодексу.

Закон доповнює «Перехідні положення» Податкового кодексу нормою про те, що передбачається тимчасово встановити ставку рентної плати за користування надрами для видобування бурштину, визначену пунктом 252.20 статті 252 кодексу: до 31 грудня 2020 року включно – у розмірі 5%, а до 31 грудня 2021 року включно – у розмірі 8%.

Як інформував «ЩЛ», Львівська обласна рада закликала Президента України не допустити звуження обсягу повноважень органів місцевого самоврядування у сфері використання надр.

dailylviv.com

До теми

21:52 4 грудня 2020 р.

Призначено нового директора Львівського локомотиворемонтного заводу

АТ «Укрзалізниця» призначила тимчасово виконуючим обов'язки генерального директора ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» (ЛЛРЗ) Олександра Стадницького, якого з 3 грудня цього року призначено заступником гендиректора ЛЛРЗ терміном на один рік.

Рубрика: Економіка

16:36 4 грудня 2020 р.

ФОПів звільнили на півроку від сплати єдиного податку та ЄСВ — Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2" (№ 4430 від 26.11.2020 р.).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу