Виборцям пропонують платити податки за місцем проживання, а не за місцем праці

20:33 20 жовтня 2015 р.

Коли в податковий кодекс були внесені зміни про мінімальну вартість землі, у Львові втратився сенс ведення виробничого бізнесу. Залишилося тільки торгувати.

Про це сьогодні, 20 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Які корективи у виборчий процес внесла децентралізація влади?»,  що відбулися у Львівському прес-клубі, повідомив кандидат до обласної ради від партії «Батьківщина» Зеновій Бермес.

За його словами, для Львова це був великий бізнес, бо територіальна громада втратила право впливати на ціну землі.

- Але ми очікуємо від реформи дуже багато, ми очікуємо, що будуть втілюватися якісь конкретні речі. В більшості ми говоримо про значення кількості сільрад, утворення громад навколо них. І не можемо говорити про конкретні речі, які мають йти далі, бо ми чекаємо на законодавство, - каже він.

На думку Зеновія Бермеса, у нас назбиралося дуже багато проблем.

- Бо мова йде про гроші і землю. Гроші – це податки, які будуть залишатися в громадах. Це буде залежати від можливостей та політиків, наділених тими грішми. А щодо землі, то дуже важливо, щоби територіальні громади мали право розпоряджатися тією землею, - каже він.

Також окремо політик зачепив питання приховування найголовнішого податку, який буде залишатися в розпорядженні територіальної громади, - податку з фізичних осіб.

- Через небажання сплачувати єдиний соціальний внесок, відбувається приховування цього податку, який має залишатися в громади.  Тому треба забрати мотивацію до тінізації, - каже Зеновій Бермес.

Натомість у його опонента, представника від ВО «Свобода» Любомира Мельничука, є вже вирішення цієї проблеми.

- У нас орієнтовно на 75% бюджет складається з податку з фізичних осіб. Він сплачується там, де зареєстроване підприємство. Ми пропонуємо зробити, як у багатьох раїнах Європи, щоби цей податок сплачувався за місцем проживання. Тому що там, де він проживає, там будують садок, там будують школу, а не в тому місці, де він працює. Дуже часто у нас люди працюють у великих містах, а проживають в маленьких населених пунктах. І ці маленькі населені пункти не мають змоги розвиватися, оскільки немає змоги платити зарплату навіть секретарці, - каже депутат місцевої ради.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу