Втрата Україною більшої частини її територій призведе до дефолту, – рейтингова агенція

11:58 5 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Про це попереджає «Standard & Poor's».

Якщо Україна втратить більшу частину території, то на неї чекає дефолт. Про це попереджає рейтингова агенція «Standard & Poor's». 

Зараз рейтинг України оцінюють, як «ССС», тобто країна перебуває на межі дефолту. Однак, якщо курс валюти надалі погіршуватиметься, а територія буде окупована – країна не зможе виплачувати зовнішній борг. Разом із цим, стало відомо, що указом федерального прокурора Швейцарії заморожені банківські активи, які можуть належати Віктору Януковичу та його оточенню.

Про це повідомляє сьогодні, 5 травня, «5 канал». Натомість «Преса України» розповідає про це розгорнутіше:

«Міжнародне рейтингове агентство «Standard & Рoor's» не виключає гіршого розвитку подій в українській економіці, якщо уряд не знайде спосіб знизити градус протистояння всередині країни. Керівник комітету суверенних рейтингів агентства Джон Чамберс звернув увагу, що втрата частини територіальної цілісності позбавить уряд можливості обслуговувати свій зовнішній борг. На даний момент Росія окупувала Крим, тоді як в інших регіонах напруженість тільки збільшується.

«Україна увійшла в кризу з помірним державним боргом при існуючому обмінному курсі. Але очевидно, що якщо обмінний курс впаде і вони втратять нові шматки своєї території, їх здатність обслуговувати свій борг буде поставлена під загрозу», – поділився Чамберс.

Варто відзначити, що в своїй останній доповіді рейтингове агентство знизило довгостроковий валютний рейтинг України до «ССС», зберігши негативний прогноз. Нічого оптимістичного в майбутньому Україні не бачать і представники Міжнародного валютного фонду, які звернули увагу, що погіршення відносин між Києвом і Москвою приведе до скорочення товарообігу. 

«Які б прогнози хто не робив, вони будуть визначатися політичною ситуацією. Так що, якщо вибори пройдуть гладко, а територіальна цілісність, не рахуючи Криму, буде збережена, підсумок буде куди кращим, ніж якщо ця проблема посилиться... За останні кілька днів ситуація погіршилася», – додав Чамберс. З іншого боку експерт пояснив, що ще рано говорити про «розділеної Україні», при цьому у країни є високий потенціал не тільки в промислових ресурсах на сході, але і потужний людський ресурс, тому перспективи розвитку залишаються оптимістичними, якщо уряд вибере правильний напрямок».

dailylviv.com

До теми

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

17:24 21 жовтня 2020 р.

Де закопали мільйони? Синютка і 11 нардепів від «ЄС» надіслали офіційне звернення до Садового з приводу ремонту вул. Бандери

Переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт, і що найгірше, ймовірне розкрадання на цій вулиці суми у майже сто мільйонів гривень. І при цьому – жодної реакції з боку міської влади на запитання – чому так?

Рубрика: Економіка

16:57 21 жовтня 2020 р.

Розпочато реконструкцію дороги державного значення Жовква-Кам‘янка-Бузька

Сьогодні, 21 жовтня, на Львівщини дали старт початку реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка Бузька — Бібрка на ділянці км 97 + 863 — км 123 + 370.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу