Всі кадрові конкурси на керівні посади ЛОР транслюватиме он-лайн, – голова облради

13:52 21 листопада 2016 р.

Якщо стоїть питання підтримувати фінансово пацієнта чи комунальну аптеку, то перевагу віддадуть пацієнту. Про це сьогодні, 21 листопада, під час свого звіту про перший рік роботи ради VII скликання, який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

- Аптеки – це сьогодні реальний бізнес, і втримувати на плаву те, що не вписується в ринок, не варто. Хіба що може мова йти про ті аптеки, які працюють на території комунальних закладів. Там вони ще збереглися. Але в цілому ця галузь переживає не найкращі часи, - констатував голова облради.

Також він торкнувся проблеми з призначенням керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

- Ми оголосили відкритий конкурс, проводили, але конкурсна комісія не визначилася з жодним із кандидатів. Ми зробили все для популяризації цього конкурсу, я особисто збирав усіх головних лікарів області, просив запропонувати кандидатури. Конкурс транслювався в режимі он-лайн. На жаль, кількість кандидатур є малою. Через тиждень конкурсна комісія повинна би прийняти рішення. І тоді вже буде визначатися рада. Конкурсна комісія може підтримати певну кандидатуру або нікого не підтримати, - сказав Олександр Ганущин. Він вважає, що всіх ризиків «підкилимного» призначення уникнуто.

Таку ж процедуру дуже скоро пройде і майбутній керівник державного лісомисливського господарського об’єднання «Львівліс». Попередній керівник уже написав заяву на звільнення.

- Ми також будемо проводити конкурс і за його результатами підберемо найкращу людину на цю посаду, яку затвердимо на сесії обласної ради, - каже Олександр Ганущин.

Проте найбільше проблем, на думку голови облради, з військовими лісгоспами.

- Всі ці жахливі картинки, які ви бачите по телебаченню, це зйомки, проведені у військових лісгоспах, де контролю за цією діяльністю фактично немає. Але консультації йдуть і ми думаємо, що з наступного року розпочнеться процес передавання цих лісгоспів у сферу управління держави.  Звичайно, крім тих, які стосуються напряму завдань, пов’язаних з обороною, - говорить Олександр Ганущин.

Звіт голови облради Олександра Ганущина у Львівському прес-клубі.
Відео: Львівський прес-клуб.

dailylviv.com

До теми

13:00 1 серпня 2021 р.

Добротвірська ТЕС підтримуватиме частоту 50 Гц в ОЕС України

НЕК «Укренерго» видала Добротвірській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг (ДП) та внесла станцію в Реєстр одиниць надання ДП.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу