«Воля» відкрила у Львові флагманський Центр сучасних технологій

11:07 29 червня 2015 р.


Фото: Щоденний Львів

Лідер ринку цифрових розваг – компанія «Воля» – відкрила 26 червня 2015 року у Львові Центр сучасних технологій (ЦСТ), у якому реалізовано нову концепцію спілкування з клієнтом. У новому ЦСТ львівські абоненти можуть не тільки отримувати консультації з будь-яких питань, а й тестувати інноваційні послуги провайдера.

Новий ЦСТ розташований у самому центрі міста, на проспекті Шевченка, 3. Тут кожен відвідувач може ознайомитися з новітніми технологіями і продуктами компанії, підключитися до послуг і придбати необхідне обладнання. У приміщенні також є безкоштовний безпровідний доступ в Інтернет (Wi-Fi).

Відповідно до міжнародних стандартів приміщення має п'ять зон: обслуговування, демонстрації, тестування й перевірки обладнання, самообслуговування (IBOX і Портал абонента) та ігор. Такий підхід прискорює процес обслуговування клієнтів, роблячи його приємнішим і значно скорочуючи час очікування. Сприятливу атмосферу підсилює дизайн інтер'єру, в якому використано корпоративні кольори «Волі».

− Незважаючи на складні для України часи, коли багато хто думає, що ризик будь-яких інвестицій дуже високий, ми й далі реалізуємо нашу програму розвитку всієї системи обслуговування. Тільки минулого року компанія вклала в цей напрям понад 310 мільйонів гривень. Ми віримо, що рано чи пізно конкурентна боротьба між великими гравцями в телекомунікаційній галузі переміститься у сфері сервісу. Лідерами ж у ній стануть компанії, здатні запропонувати досконаліший, індивідуальний підхід до абонента з урахуванням всіх його інтересів і потреб, − у тих сегментах, які компанія хоче обслуговувати у першу чергу. Сервіс саме такого стандарту повинен надаватися в країні, яка фізично й духовно розташована в Європі, − зазначив генеральний директор компанії «Воля» Джордж Жембері.

З відкриттям нового ЦСТ у Львові припиняє свою роботу Центр обслуговування і продажів компанії на вулиці Смольського, 2.

http://lviv.volia.com/

До теми

22:06 12 травня 2021 р.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-ІХ.Також Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» № 1403-ІХ.

Рубрика: Економіка

16:25 12 травня 2021 р.

Платіжка за комунальні послуги виросла на 46%

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні 2021 року склали 22,9 млрд грн. Це на 46% більше, ніж у березні минулого року (15,7 млрд грн).

Рубрика: Економіка

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу