Водій BlaBlaCar заправлятиме по 30 л 3 рази на добу: якщо є пальне

14:12 7 червня 2022 р.

До 30 літрів в одне авто: спеціальні умови для водіїв BlaBlaCar на АЗК «ОККО».

BlaBlaCar, найбільший маркетплейс для автодорожніх поїздок, який об'єднує поїздки з попутниками та на автобусах, разом з партнерами — програмою лояльності Fishka та мережею АЗК «ОККО» збільшує ліміт пального для водіїв. Відтепер водії BlaBlaCar мають змогу заправити до 30 літрів пального в мережі АЗК «ОККО» за одне відвідування.

За 100 днів війни близько 900 тисяч користувачів скористалися сервісом BlaBlaCar. Водії підвозять попутників до безпечних місць, допомагають ЗСУ (#підвезуЗСУ) та волонтерять. Пропозиція від BlaBlaCar та «ОККО» допоможе водіям мати більший запас пального, щоб приносити ще більшу користь.

За умови наявності пального на АЗК «ОККО» водій зможе заправити:

А-95/PULLS 95/ДП/PULLS Diesel - до 30 л в одне авто.

ГАЗ - без обмежень.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно:

- бути зареєстрованим у програмі Fishka і додати номер картки лояльності у профіль водія на BlaBlaCar,

- просканувати картку Fishka. Одне авто можна заправляти лише однією карткою Fishka.

Ліміт встановлено на 3 години. Через 3 години водій може ще раз поповнити запас пального на цих умовах, але не більше 3 рази на добу. 

Щоб перевірити працюючі АЗК на шляху та наявне пальне, BlaBlaCar рекомендує скористатись Telegram-ботом для пошуку пального на «ОККО» @OKKOfuelbot. Пропозиція не сумується з персональними лімітами, які наявні у додатку.  

“Від початку повномасштабної війни в Україні близько 900 тисяч людей змогли здійснити поїздки на нашій платформі. Це в кілька разів менше, ніж у мирний час, проте в нинішньому контексті це дуже цінно - люди можуть допомогти один одному доїхати в безпечне місце. Ми вдячні нашому стратегічному партнеру АЗК «ОККО» за цю спільну ініціативу. Наші зусилля зосереджені на підвищенні ефективності платформи, щоб ще більше людей могли нею скористатись в разі необхідності”, — Роман Мірошніченко, Генеральний директор BlaBlaCar в Україні.

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу