«Vodafone» повертає вартість проїзду у львівському електротранспорті, – ЛМР

11:00 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 432


Фото: city-adm.lviv.ua

Клієнти «Vodafone», які оплачуватимуть проїзд у електротранспорті Львова за допомогою «SMS», отримуватимуть впродовж місяця витрачені кошти на свій додатковий мобільний рахунок.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Vodafone» повертатиме кошти за придбання разових загальних та пільгових квитків у трамваях та тролейбусах міста, вартістю, відповідно, п’ять та 2,5 гривень. Кількість проїздів протягом дня при цьому не обмежується».

«Після оплати проїзду в електротранспорті Львова через «SMS» на короткий номер «877», пасажир отримує «SMS»-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка. Впродовж місяця клієнти «Vodafone» отримуватимуть від оператора ще одне повідомлення про зарахування витрачених коштів на додатковий рахунок. Отримані бонусні кошти абоненти зможуть використовувати на оплату пакета послуг за тарифом; дзвінки по Україні та за кордон; додаткові пакети хвилин; інтернет; послуги у роумінгу та будь-які інші послуги «Vodafone», крім контент-послуг», – поінформували також у ЛМР

Заступник генерального директора «Vodafone Україна» Костянтин Воробйов розповів: «Vodafone ініціював запуск «SMS»-оплати в електротранспорті Львова, однак на цьому наші ініціативи не закінчуються. Від часу запуску «SMS»-оплати в електротранспорті Львова ми бачимо щоденне зростання кількості таких оплат серед наших клієнтів і хочемо заохотити їх відмовитись від паперових квитків і розрахунків готівкою у повсякденному життя».

А директор «Львівелектротрансу» В’ячеслав Кокошко зазначив: «Послуга «SMS»-оплати проїзду у Львові набирає все більшої популярності серед наших пасажирів. Ми дуже високо цінуємо співпрацю із нашими партнерами серед яких «Vodafone» – один із провідних мобільних операторів України, та дякуємо за зусилля та ресурси, які ця компанія скеровує на популяризацію SMS-оплати за проїзд у львівському електротранспорті».

«Сплатити через «SMS» в електротранспорті можуть абоненти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти за надсилання «SMS» повідомлення не стягуватимуться», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:32 21 березня 2019 р.

У Львові курсують 19 трамваїв із Берліна

Інженери і працівники «Львівелектротрансу» переобладнали 21 трамвайни1 вагон, були закуплені з Берліна у другій половині 2018 року.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 609

14:05 21 березня 2019 р.

Львівський селекційно-насіннєвий центр вирощуватиме мільйони саджанців

У четвер, 21 березня, у Міжнародний день лісів відбувся старт весняного посіву лісового насіння в ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» у Брюховичах.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 579

13:32 21 березня 2019 р.

Прем’єр закликав у Львові споживати українське

Володимир Гройсман заявив, відкриваючи в четвер, 21 березня, форум «Agroport West Lviv»: «На наших полицях може бути продукція з усього світу, але наш обов’язок споживати українське і так зміцнювати економіку».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 468

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу