Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

19:41 3 липня 2020 р.

Фото до новини

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Уряд прийняв розпорядження "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року".

Передбачено, що з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні 2020 року на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, виділити з резервного фонду державного бюджету 754 млн. гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів, у тому числі для:
Закарпатської облдержадміністрації — 30 млн. гривень;
Івано-Франківської облдержадміністрації — 480 млн.  гривень;
Львівської облдержадміністрації — 10 млн. гривень;
Чернівецької облдержадміністрації — 30 млн. гривень;
Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — 122 млн. гривень (для Державного агентства водних ресурсів — 92 млн. гривень та Державного агентства лісових ресурсів — 30 млн. гривень);
Міністерства внутрішніх справ — 82 млн. гривень (для Державної служби з надзвичайних ситуацій — 41 млн. гривень; для  Національної гвардії — 22 млн. гривень; для Національної поліції — 19 млн. гривень).

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям за рахунок цих виділених коштів забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги  сім’ям загиблих у розмірі 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах:
власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, — 300 тис. гривень на сім’ю;
сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, — 50 тис. гривень на сім’ю;
сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, — 20 тис. гривень на сім’ю.

Про це повідомив Урядовий портал.

Нагадаємо, на Львівщині підтоплено три райони і одне місто.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів