Відсьогодні в Україні не продають у кіосках пиво (відео)

23:24 1 липня 2015 р.


Фото: volynnews.com

Для реалізації алкогольної продукції необхідна відповідна площа.

Із 1 липня у країні почали діяти нові правила оподаткування. Зміни торкнулися, зокрема, реалізації алкогольної продукції. Пиво відтепер вважається алкогольним напоєм. А це означає, що на його продаж потрібна ліцензія.

Рекламувати продукт нині слід за тими ж правилами, що й горілку. А продавати – лише в крамницях, площею в понад 20 квадратних метрів.

Престижні автомобілі також оподатковуються по-новому. Такими вважаються легковики віком до п'яти років з об'ємом двигуна в понад три тисячі кубів. За таке авто власник на рік має віддати транспортний податок у 25 тисяч гривень.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Натомість в інформаційній агенції «РБК-Україна» розповіли в середу більш розлого:

«В Україні сьогодні, 1 липня 2015 р., пиво прирівнюється до алкогольних напоїв. Про це йдеться в законі України № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)».

Так, з 1 липня до алкогольних напоїв належать продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 % (а не 1,2%, як раніше) об'ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5 % об'ємних одиниць і більше, які зазначені у товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД (пиво визначається як алкогольний напій, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203). Крім того, слабоалкогольними напоями, виноградними винами, вермутами та іншими сброженными напоями (наприклад, сидр, перрі) будуть вважатися алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 0,5%, а не 1,2%, як було раніше.

Зважаючи на це, згідно закону, з 1 липня суб'єкти господарювання, які здійснюють торгівлю пивом, повинні будуть отримати ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями. Декларація акцизного податку подається до територіальних підрозділів Державної фіскальної служби за місцем здійснення торговельної діяльності. Акцизний податок сплачується в розмірі 5% від суми реалізованих підакцизних товарів.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями тепер додатково доведеться вказати адресу місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі, а також інформацію про них».

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в інформаційній агенції «РБК-Україна».

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу