Відсьогодні в обігу – нові 100-гривневі купюри (відео)

12:58 9 березня 2015 р.


Фото: pravda.com

Національний банк України вводить в обіг банкноту нового зразка номіналом 100 грн.

Відсьогодні Національний банк України вводить в обіг банкноту нового зразка номіналом 100 грн», – повідомив сьогодні, 9 березня, телеканал «Espreso.tv», конкретизуючи при цьому:

«Нова банкнота була презентована ще у грудні минулого року. Банкноту прикрашає портрет українського поета Тараса Шевченка.

Також на лицьовому боці банкноти окремі зображення мають рельєф, який можна визначити на дотик (портрет, цифрове позначення номіналу, знак для людей з послабленим зором, написи). Розміри нової банкноти не відрізняються від старої купюри в 100 грн.

«Новий елемент захисту – «віконна» захисна стрічка. Частково введена в товщу паперу полімерна стрічка коричневого кольору з яскраво вираженим кінематичним ефектом. Стрічка містить зображення числа «100» і графічного знаку гривні. При зміні кута нахилу банкноти змінюється напрямок руху фонового зображення стрічки», – йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

На банкноті також є оптично змінний елемент SPAR, що при зміні кута нахилу змінює колір із золотистого на зелений. Нові банкноти будуть в обігу разом з банкнотами старого зразку».


Відео: Перший національний телевізійний канал

dailylviv.com

До теми

09:51 9 березня 2021 р.

На Львівщині є фірма, яка готова ремонтувати дороги майже безкоштовно: за бюджетні кошти

Департамент дорожнього господарства ЛОДА уклав угоду з ТОВ «БК Віаком» на послуги з експлуатаційного утримання доріг. Підрядник виконає роботи за 5,3% від очікуваної вартості закупівлі.

Рубрика: Економіка

14:08 8 березня 2021 р.

Залізниця розпочинає продаж квитків на спецрейси з та до Закарпаття

Згідно з затвердженим Постановою КМУ #154 регламентом, Укрзалізниця виконає спеціальні рейси для безпечного вивезення тих пасажирів, яким критично важливо виїхати з карантинної зони у Закарпатті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу