Відсьогодні в обігу – нові 100-гривневі купюри (відео)

12:58 9 березня 2015 р.


Фото: pravda.com

Національний банк України вводить в обіг банкноту нового зразка номіналом 100 грн.

Відсьогодні Національний банк України вводить в обіг банкноту нового зразка номіналом 100 грн», – повідомив сьогодні, 9 березня, телеканал «Espreso.tv», конкретизуючи при цьому:

«Нова банкнота була презентована ще у грудні минулого року. Банкноту прикрашає портрет українського поета Тараса Шевченка.

Також на лицьовому боці банкноти окремі зображення мають рельєф, який можна визначити на дотик (портрет, цифрове позначення номіналу, знак для людей з послабленим зором, написи). Розміри нової банкноти не відрізняються від старої купюри в 100 грн.

«Новий елемент захисту – «віконна» захисна стрічка. Частково введена в товщу паперу полімерна стрічка коричневого кольору з яскраво вираженим кінематичним ефектом. Стрічка містить зображення числа «100» і графічного знаку гривні. При зміні кута нахилу банкноти змінюється напрямок руху фонового зображення стрічки», – йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

На банкноті також є оптично змінний елемент SPAR, що при зміні кута нахилу змінює колір із золотистого на зелений. Нові банкноти будуть в обігу разом з банкнотами старого зразку».


Відео: Перший національний телевізійний канал

dailylviv.com

До теми

22:41 19 травня 2022 р.

Епіцентр покарав компанію, яка постачала крадені бронежилети

У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення.

Рубрика: Економіка

21:04 19 травня 2022 р.

Дві дати повернення економіки до довоєнних показників: якщо війна закінчиться у вересні

Експерти Світового банку прогнозують, що ВВП України у 2022 році скоротиться на 45%, Міжнародний валютний фонд передбачає падіння української економіки на 35%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу