Від електропостачання відімкнули адмінбудівлю «Львівводоканалу»

14:34 17 лютого 2014 р.


Фото: lviv.ridne.net

Про це повідомляє в понеділок прес-служба міськради.

Як поінформували її у ЛМКП «Львівводоканал», через його борги перед ПАТ «Львівобленерго» (станом на 17 лютого – майже 4 млн. грн.) друге з цих підприємств відімкнуло сьогодні від електропостачання адміністративний будинок першого. Однак у ньому запевняють: «Це не впливає на водопостачання мешканців, оскільки всі наносні станції працюють у звичному режимі».

У ЛМКП «Львівводоканал» зауважують, що причиною виникнення боргу стало постійне здорожчання енергоносіїв. До прикладу, тарифи на електроенергії лише минулого року зростали тричі.

Відтак, таке стрімке підвищення цін на електроенергію призвело до збільшення питомої ваги вартості споживання електроенергії у витратах водоканалу до майже 60%, що унеможливлює нормальну фінансово-господарську діяльність підприємства. Як наголошують у ЛМКП «Львівводоканал», на підприємстві постійно впроваджують енергоощадні заходи, відбувається оптимізація режимів роботи насосного обладнання і заміна запірно-регулюючої арматури.

Завдяки налагодженню технологічних процесів, водоканалу минулого року вдалося скоротити обсяги спожитої електроенергії на 600 тис. кВат/год. У ЛМКП «Львівводоканал» зазначили також:

«Незважаючи на зменшення споживання, економічного ефекту від реалізації проектів по енергозбереженню ми не досягаємо. Причина – постійне здорожчання електроенергії. На сьогодні державний бюджет заборгував нам за різницю в тарифах за енергоносії 84 млн. грн. Зараз ми проводимо переговори з керівництвом ПАТ «Львівобленерго» щодо погашення заборгованості шляхом залучення субвенцій з державного бюджету на погашення заборгованості у різниці в тарифах».

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

18:15 23 січня 2021 р.

Львівгаз виправдовується: щороку він виявляє лише плюс-мінус 300 втручань у лічильники

842 тисячі - загальна кількість споживачів АТ "Львівгаз". Щорічно виявляють 0,036% порушень від загальної кількості споживачів, запевняє голова правління АТ "Львівгаз" Тарас Китриш.

Рубрика: Економіка

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу