Верховна Рада дозволила встановлювати касові апарати лише після перевищення доходу в 1 млн. грн (відео)

13:30 1 липня 2015 р.


Фото: yust.com.ua

За відповідне рішення проголосували 248 нардепів.

Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому законопроект № 1088 «Про внесення змін до закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (щодо державних гарантій суб'єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів)». За відповідне рішення проголосували 248 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Як повідомила голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики, нардеп з фракції «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна, касові апарати не будуть введені для підприємців І групи та підприємців – фізичних осіб ІІ та ІІІ групи з доходом до 1 млн. грн. Разом з тим, за її словами, при досягненні перевищення доходу в 1 млн. грн підприємець зобов'язаний застосовувати касові апарати з першого числа місяця наступного за кварталом, в якому досягнуто перевищення такого розміру доходу.

«Після досягнення ним об'єму (доходів. – Ред.) 1 млн. грн такий суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа має встановити РРО з першого числа місяця наступного за кварталом, в якому досягнуто таке перевищення», – сказала Южаніна.

Вона нагадала, що середній розмір річного доходу для підприємців ІІ групи становить 1,5 млн грн, а ІІІ групи – 20 млн грн. Закон ухвалений з поправкою, яку озвучила під час засідання парламенту міністр фінансів України Наталія Яресько, а саме доручити Кабміну до 1 вересня внести до Верховної Ради порядок перевірки підприємців.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в інформаційній агенції «РБК-Україна».

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу