Великі платники податків на Львівщині вже спрямували на обороноздатність України 26,8 млн. грн

10:26 14 липня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Упродовж шести місяців 2015 року підприємства, що перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів, сплатили до державного бюджету майже 17,5 млн. гривень військового збору.

Зокрема, у червні  великі платники спрямували на обороноздатність країни 2,9 мільйона гривень. Загалом, з початку адміністрування військового збору зі серпня 2014 року представники великого бізнесу перерахували на підтримку української армії 26,8 мільйона гривень.  

9 липня 2015 року набрав чинності Закон України від 18 червня №548-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції». Цей закон вводять у дію через два місяці після набрання ним чинності.

Закон передбачає звільнення від оподаткування військовим збором на період проведення антитерористичної операції доходів у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в АТО. Про це повідомили сьогодні, 14 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:41 29 листопада 2021 р.

Призначення пенсії, оформлення субсидії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

З 29 листопада в "Дії" стали доступними нові послуги. Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу