«Вдень об’єкти теплопостачання працюватимуть в економному режимі», – «Львівтеплоенерго»

17:27 27 жовтня 2014 р.


Фото: ogo.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, у ЛМКП запевнили, що воно подає опалення до усіх споживачів.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що за два дні опалювального сезону «Львівтеплоенерго» забезпечило подачу тепла до усіх споживачів. У ЛМКП «Львівтеплоенерго» також інформують:

«Якщо ж будинку немає опалення або ж у одній кімнаті тепло, а в іншій ні, то, причину його відсутності в середині будівлі чи окремих кімнат потрібно з’ясувати у власника будинку. За справний стан внутрібудинкової системи та розподілення тепла в будинку відповідає власник будинку (ЛКП, ЖБК, ОСББ), бо внутрібудинкова система знаходиться в них на балансі. 

Опалення ми подаємо до усіх споживачів. Однак, якщо ж впродовж дня спостерігатимемо суттєве підвищення температури, то вдень об’єкти теплопостачання працюватимуть в економному режимі, щоб уникнути перегрівів та, відповідно, менше платити за теплопостачання».

Від себе ж у прес-службі ЛМР додають: «У випадку проблем з опаленням, Львівська  міська рада закликає мешканців повідомляти на «гарячу лінію» міста за номером 15-80.

Опалення також подається до усіх закладів освіти (школи, садочки, ВНЗ) та установ охорони здоров’я.  Нагадаємо, опалювальний сезон розпочався у Львові 22 жовтня».

dailylviv.com

До теми

16:04 25 вересня 2020 р.

Борги Львова розписані на 20 років: їх віддаватимуть навіть ті львів'яни, які не народилися

Борги міста за кредитами розписані аж до 2041 року і віддавати їх доведеться навіть тим львів’янам, котрі ще не народились. А вже з наступного року ми маємо виплатити кредиторам 1 млрд 200 млн грн.

Рубрика: Економіка

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу