В Україні ще раз заборонять роботу ринків

22:46 16 квітня 2020 р.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив, що нове рішення ухвалене через зловживання місцевої влади.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко рекомендував місцевим органам влади заборонити функціонування продовольчих, непродовольчих і змішаних ринків. Відповідну постанову він підписав у четвер, 16 квітня.

Як повідомлялося, наприкінці березня Ляшко підписав постанову, в якій регламентувалася робота продуктових ринків в країні. Зокрема, згідно з документом, передбачалося, що працювати зможуть ті ринки, які мають зареєстрованого оператора ринку харчових продуктів. Інші умови: дотримання розрахунку одна людина на 20 квадратних метрів торговельної площі; покупці повинні триматися один від одного на відстані не менше 1,5 метра; на ринках вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити щонайменше три метри; усі продавці та покупці мають мати засоби індивідуального захисту; забезпечення можливості дотримання проепідемічних заходів.

Березнева постанова була сприйнята багатьма як дозвіл на роботу ринків, після чого Ляшко заявив, що вона втратила чинність, повідомляє агенція новин "Інтерфакс-Україна". Видання нової постанови він пояснив "фактами зловживань органів місцевого самоврядування, коли вони відкривали ринки в антисанітарних умовах".

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу