В Україні продовжує зростати споживання електроенергії
10:56 11 лютого 2025 р.
Через нічну та ранкову ракетні атаки на об’єкти енергетики – вранці вимушено були застосовані аварійні відключення електроенергії.
Про це інформує НЕК "Укренерго", пише DailyLviv.com.
Енергетики зазначають, що наразі, після стабілізації ситуації в енергосистемі, ГАВ були скасовані. Усі знеструмлені споживачі будуть заживлені найближчим часом.
Сьогодні, 11 лютого, станом на 6:00, його рівень був на 4% вищим, ніж водночас попереднього дня – у понеділок. Причина таких змін – встановлення морозної погоди на всій території України і традиційне зростання споживання на початку робочого тижня.
Читайте також: РФ атакувала об'єкти Нафтогазу на Полтавщині
Вчора, 10 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 1,4% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 7 лютого.
Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Для збалансування енергосистеми – сьогодні з 07:00 до 11:00 та з 15:00 до 21:00 застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook