В Україні майже на третину подорожчає горілка

14:10 22 листопада 2016 р.

Кабмін підвищив до 70 гривень мінімальну роздрібну ціну на оковиту, яка набуде чинності через 10 днів

Кабінет міністрів України в рамках коригування оптових і роздрібних цін на літр 100-відсоткового спирту переглянув ціни на горілку та іншу алкогольну продукцію, що містить спирт. Про це йдеться в постанові уряду №828, опублікованій на сайті уряду, що набуває чинності через 10 днів. 

Згідно з рішенням Кабміну, мінімальну ціну на горілку та лікеро-горілчані вироби підвищено на 27,1-27,86%, на віскі, ром і джин – на 37-63%, на коньяк (бренді) – на 24-27%, вина – на 22,2-55,6%. «Таким чином, мінімальну роздрібну ціну пляшки горілки 0,5 літра з 40-відсотковим вмістом спирту підвищено до 69,8 гривень з 54,9 гривень», – йдеться в пояснювальній записці до постанови. 

У Кабміні пояснили, що це нібито пов'язано з тим, що введена у вересні 2015 року мінімальна ціна на горілку не відповідала витратам виробників на виробництво і реалізацію продукції. Відтак, ставки акцизів на горілку та лікеро-горілчані вироби підвищилася на 50%, на вина з додаванням спирту – на 100%.

Зросли в ціні й інші складові. В постанові уряду також сказано, що мінімальна ціна пляшки 0,7 літра виноградного сухого вина становить 33-69,9 гривень, кріпленого вина і вермуту – 42 гривень.

Про це повідомили сьогодні, 22 листопада, в інформаційній агенції УНІАН, де також нагадали, що міністерство фінансів наприкінці серпня запропонувало підвищити мінімальні роздрібні ціни на алкоголь, які були спочатку встановлені в 2008 році й з тих пір щорічно переглядаються. Експерти стверджують, що таке цінове регулювання допомагає уникнути поширення неякісної продукції на ринку.

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу