В облраді підготували зміни до бюджету Львівщини

17:54 21 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

На зарплату працівників галузі охорони здоров’я хочуть скерувати 15 мільйонів гривень.

Як поінформували сьогодні, 21 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради, депутати розглянуть під час її сесії, яка відбудеться 25 жовтня, проект змін до показників обласного бюджету. Про це повідомив після завершення роботи профільної комісії та розгляду звітів обласних програм за підсумками дев’яти місяців.голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Він також запевнив, що, за підсумками дев’яти місяців перевиконання дохідної частини обласного бюджету становить 52,5 млн. гривень або 106,3%. За його словами, з цих коштів мають скерувати 15 мільйонів гривень на зарплату працівників галузі охорони здоров’я та 5,2 млн. гривень – на потреби профтехосвіти.

Значну сума коштів – 25 мільйонів гривень –обласна рада має виділити на співфінансування поточного та капітального ремонтів доріг загальнодержавного значення, які проведені за рахунок залучених у попередні роки коштів під державні гарантії Держагентством автомобільних доріг і затверджені постановою Кабміну. Окрім того, до кінця року забезпечать потреби на ветеринарну медицину в сумі 5,1 млн. гривень.

Як наголосив голова бюджетної комісії, в області цьогоріч розпочала роботу Програма енергозбереження для бюджетної сфери із фінансовим ресурсом у дев’ять мільйонів гривень. Олег Домчак зазначив: «На цю програму ми  додаємо ще 2,5 млн. гривень на ПКД. Річ у тім, що в медичній та освітній субвенції не передбачені кошти на оплату енергоносіїв. Тому ми маємо готуватися до наступного року і розробити проектно-кошторисну документацію на модернізацію котелень та енергозбереження в комунальних закладах обласної ради. Слід додати, що раніше про це ніхто не думав і не вкладав кошти. Тепер ж керівництво обласної ради наполягає на проведенні такої модернізації та енергоефективності, в тому числі і за рахунок залучення фінансового ресурсу міжнародної технічної допомоги».

За його словами, у зв’язку з невиконанням програми розвитку сімейної медицини та її профілактичної спрямованості члени бюджетної комісії на своєму засіданні прийняли рішення перескерувати два мільйони гривень із зазначеної програми на придбання дороговартісних ліків для дітей-інвалідів в рамках Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям області. Також в змінах до бюджету пропонують дофінансувати програму з підтримки учасників АТО та їх сімей. Зокрема, 670 тисяч додадуть родинам на встановлення пам’ятних знаків.

Депутати підтримали також пропозицію скерувати 90 тисяч гривень для Золочівської військової частини 3007 на придбання запчастин та проведення необхідних ремонтних робіт. А ще майже мільйон гривень – на преміювання паралімпійців переможців з Львівщини та 1,5 млн. гривень на інтернетизацію шкіл у гірських районах області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу