В аварійних будинках проживає понад 60 відсотків населення України, – екс-міністр у Львові

17:49 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 552


Відео: Львівський прес-клуб

Ступінь зношеності житлового фонду сьогодні становить 83-85 відсотки. У 90-х роках житловий фонд був зношеним на 43 відсотки. В цих аварійних будинка проживає понад 60 відсотків населення України.

Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції на тему: «Тарифна політика в Україні: виклики та очікування», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ВГО «Спілка власників житла України», міністр з питань житлово-комунального господарства уряду Юлії Тимошенко (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

- Я принципово виступаю проти тих, хто стверджує, що достатньо в «хрущовці» зробити ОСББ і там настане щастя. Це страусяча позиція.  Вона не вирішує проблему, а відтерміновує. Наша позиція – державна програма  модернізації житлового фонду повинна стати національним пріоритетом. Тому що без державної організаційної, ресурсної та фінансової підтримки  жодної модернізації житла не відбудеться, - каже він.

За його прогнозами, житло щодалі буде ставати аварійним. А мешканці, які заледве дають собі раду зі сплатою комунальних послуг, капітальних ремонтів профінансувати не зможуть. Тим більше, що це повинна була би зробити держава або органи самоврядування. 

- Звертаю вашу увагу: ніхто не скасовував норму закону про приватизацію державного житлового фонду 1992 року. Стаття 10 цього закону чітко пише: «Попередній власник або його правонаступник несе відповідальність за фінансування першого капітального ремонту після приватизації житла». Але ніхто цих капітальних ремонтів не робив, - говорить Олексій Кучеренко. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:32 21 березня 2019 р.

У Львові курсують 19 трамваїв із Берліна

Інженери і працівники «Львівелектротрансу» переобладнали 21 трамвайни1 вагон, були закуплені з Берліна у другій половині 2018 року.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 609

14:05 21 березня 2019 р.

Львівський селекційно-насіннєвий центр вирощуватиме мільйони саджанців

У четвер, 21 березня, у Міжнародний день лісів відбувся старт весняного посіву лісового насіння в ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» у Брюховичах.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 579

13:32 21 березня 2019 р.

Прем’єр закликав у Львові споживати українське

Володимир Гройсман заявив, відкриваючи в четвер, 21 березня, форум «Agroport West Lviv»: «На наших полицях може бути продукція з усього світу, але наш обов’язок споживати українське і так зміцнювати економіку».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 468

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу