В аварійних будинках проживає понад 60 відсотків населення України, – екс-міністр у Львові

17:49 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 690


Відео: Львівський прес-клуб

Ступінь зношеності житлового фонду сьогодні становить 83-85 відсотки. У 90-х роках житловий фонд був зношеним на 43 відсотки. В цих аварійних будинка проживає понад 60 відсотків населення України.

Про це сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції на тему: «Тарифна політика в Україні: виклики та очікування», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ВГО «Спілка власників житла України», міністр з питань житлово-комунального господарства уряду Юлії Тимошенко (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

- Я принципово виступаю проти тих, хто стверджує, що достатньо в «хрущовці» зробити ОСББ і там настане щастя. Це страусяча позиція.  Вона не вирішує проблему, а відтерміновує. Наша позиція – державна програма  модернізації житлового фонду повинна стати національним пріоритетом. Тому що без державної організаційної, ресурсної та фінансової підтримки  жодної модернізації житла не відбудеться, - каже він.

За його прогнозами, житло щодалі буде ставати аварійним. А мешканці, які заледве дають собі раду зі сплатою комунальних послуг, капітальних ремонтів профінансувати не зможуть. Тим більше, що це повинна була би зробити держава або органи самоврядування. 

- Звертаю вашу увагу: ніхто не скасовував норму закону про приватизацію державного житлового фонду 1992 року. Стаття 10 цього закону чітко пише: «Попередній власник або його правонаступник несе відповідальність за фінансування першого капітального ремонту після приватизації житла». Але ніхто цих капітальних ремонтів не робив, - говорить Олексій Кучеренко. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:00 24 травня 2019 р.

Гривня подешевшала на три копійки

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,3357 гривні за долар (у четвер – 26,3047) та 29,3354 – за євро (напередодні – 29,38498).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 312

14:15 23 травня 2019 р.

«Молочний форум» розпочався у Львові вдруге

У четвер, 23 травня, на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького розпочався масштабний «Молочний форум».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 465

13:20 23 травня 2019 р.

У Львівській міськраді наполягають на забороні продажу алкоголю в МАФах

У ЛМР запевнили, що «обмеження продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв зумовлене, в першу чергу, бажанням міста пропагувати здоровий спосіб життя та зменшити сумну статистику скоєння злочинів у стані алкогольного сп’яніння».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 720

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу