Уряд затвердив нову редакцію Санітарних правил у лісах

12:50 26 жовтня 2016 р.

Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий запевнив, що всі ініціативи щодо проведення санітарних рубок розглядатимуться з залученням громадськості й екологів.

Кабінет міністрів затвердив нову редакцію Санітарних правил у лісах України, в яких стають жорсткішими норми для виконання санітарних рубок дерев. Відповідне рішення уряд ухвалив у ході свого сьогоднішнього засідання. 

Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий запевнив: «Це рішення дасть можливість удосконалити механізми заходів щодо поліпшення санітарного стану лісів і дозволить обмежити на окремих ділянках заповідного фонду та місць гніздування рідкісних птахів рубку лісу». 

За його словами, після прийняття цього рішення всі ініціативи щодо проведення санітарних рубок розглядатимуться з залученням громадськості й екологів. Міністр також вважає: «Прийняття цієї постанови буде кроком для наведення порядку в наших лісах». 

Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, в інформагенції УНІАН, де також нагадали, що в 2015 році в Україні лісова охорона зафіксувала понад 1,7 тисячі незаконних рубок, обсяг яких становить 24,1 тисячі кубометрів, що принесло державі 84,7 млн. гривень збитків. За порушення Державне агентство лісових ресурсів притягнуло до дисциплінарної відповідальності 1086 посадових осіб і звільнило 108 службовців, зокрема й деяких керівників лісозаготівельних підприємств. В управлінні Держлісагентства перебуває 73% лісів країни. Решта ліси належать іншим лісокористувачам, які, за офіційними даними, за рік рубають близько 1,5 млн. кубометрів лісу.

dailylviv.com

До теми

14:38 27 листопада 2020 р.

Львівська облрада продає Замок Лева братам Керницьким. Самопоміч поскаржиться до суду

Львівська облрада дозволила братам Керницьким викупити без аукціону дві історичні вілли на вул. Глінки в престижному районі Львова за 29 млн грн. Такий результат експертної оцінки майна, проведеної на замовлення управління майном спільної власності ЛОР.

Рубрика: Економіка

12:25 27 листопада 2020 р.

Президент пропонує відтермінувати і списати борги, пені, штрафні санкції і звільнити від сплати податку: кого і як

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з метою підтримки платників податків на період карантину.

Рубрика: Економіка

21:44 26 листопада 2020 р.

У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата, - депутат

На першому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради після переобрання міського голови Андрія Садового пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу