Уряд створив Національний комітет промислового розвитку України

13:30 11 жовтня 2016 р.

У вівторок, 11 жовтня Кабінет Міністрів України створив дорадчо-консультативний орган Кабінету Міністрів України з питань промисловості — Національний комітет промислового розвитку України.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відзначив на засіданні уряду з цього приводу: «Ми маємо колосальні можливості розвитку промисловості. Але маємо чітко визначити, що ми маємо зробити, щоб дати серйозний поштовх до розвитку національного продукту, виробництва, створення додаткової вартості на території України. Це питання потребує особливої уваги і системної постійної роботи»

Очільник уряду також наголосив, що створення Національного комітету промислового розвитку України дозволить ефективно розвивати промисловість та зміцнить національну економіку України. А перший віце-прем’єр і міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів додав, що прискорення економічного зростання потребує посиленої модернізації української індустрії, ключовим елементом якої є інноваційний розвиток українських підприємств.

Він також підкреслив: «Наша мета – сформувати позиціонування України на світовому ринку високих технологій та визначити нову промислову політику України».

Степан Кубів додав, що формування ефективної промислової політики вимагає широких консультацій та залучення максимально широкого кола зацікавлених сторін, тому протягом останніх трьох місяцівМінекономрозвитку провело низку нарад із представниками влади, бізнесу, наукової сфери та представники громадськості.

Перший віце-прем’єр також зазначив: Ми провели зустрічі із представниками регіонів: Харківської, Полтавської, Вінницької, Львівської, Запорізької та інших областей, зібрали велику кількість пропозицій та рекомендації щодо необхідності запровадження механізмів переходу на високотехнологічну індустріальну модель; нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю, конкурентоспроможних на зовнішніх ринках; створення нових робочих місць; забезпечення сталого промислового розвитку країни»

У результаті розширеного обговорення з усіма зацікавленими сторонами було прийняте рішення рекомендувати уряду створення Національного комітету з промислового розвитку для активізації економічних процесів в Україні на засадах індустріалізації та інновацій. Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, на урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу