Уряд підняв ціни на алкоголь

13:54 9 листопада 2016 р.

Пляшка горілки коштуватиме не менше 69,78 гривень.

Уряд підняв ціни на алкоголь. Як повідомив сьогодні, 9 листопада, віце-прем'єр і міністр економіки Степан Кубів, проект урядової постанови передбачає підвищення мінімальних цін на алкогольні напої та відповідні зміни в постанову Кабміну про встановлення розміру мінімальних оптових відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

Відтак, мінімальна ціна за пляшку горілки підвищиться до 69,78 гривень. У пояснювальній записці до документа зазначається, що станом на січень 2016 року ціна на спирт становила в середньому 240 гривень за декалітр з урахуванням ПДВ, а з квітня поточного року ціна підвищилася до 285 гривень.

У міністерстві економіки пояснили: «Зросли і інші складові ціни. І тому зараз пропонується провести корекцію мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв в залежності від коду продукції. Зокрема, на горілку і лікеро-горілчані вироби збільшити на 24%, коньяк (бренді) – на 24,9-30,7%, вина – на 22 – 55,7%. При цьому на віскі, ром і джин пропонується знизити ціну на 37,5%». 

Про це повідомили в середу в інформаційній агенції «Ліга.нет».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини