Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини перерахували 78,9 мільйона гривень

17:05 26 червня 2015 р.

  • 0


Фото: lviv.tv

Працівникам обласних бюджетних установ скеровано на виплату заробітної плати та відпускних 49,5 млн. грн.

Із бюджету Львівської області, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, упродовж тижня в повному обсязі перерахували кошти в сумі 78,9 мільйона гривень. Зокрема, профінансовано: органи державного управління – на суму 0,6 млн. грн, освіту – на суму 29,3 млн. грн, охорону здоров’я – на суму 40,7 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 4,9 млн. грн, культуру та мистецтво – на суму 1,4 млн. грн, фізичну культуру та спорт – на суму 1,3 млн. грн, реалізацію регіональної програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012-2015 роки – на суму 0,3 млн. грн, субвенцію на виконання інвестиційних проектів – на суму 0,3 млн. грн, інші видатки – на суму 0,1 млн. гривень.

Свєю чергою, на виплату заробітної плати та відпускних працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 49,5 млн. грн, пенсій і одноразових допомог – 0,2 млн. грн, стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 5,2 млн. грн; надання одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції – 0,8 млн. грн, оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів – 0,7 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 2,8 млн. грн, медикаментів – 10,5 млн. грн, продуктів харчування – 1,4 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, відрядження, обслуговування та ремонт обладнання – 1 млн. грн; проведення капітальних – 6,5 млн. грн та інших видатків – 0,3 млн. грн, що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених витрат.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

Останні новини

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу