Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини перерахували 78,9 мільйона гривень

17:05 26 червня 2015 р.


Фото: lviv.tv

Працівникам обласних бюджетних установ скеровано на виплату заробітної плати та відпускних 49,5 млн. грн.

Із бюджету Львівської області, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, упродовж тижня в повному обсязі перерахували кошти в сумі 78,9 мільйона гривень. Зокрема, профінансовано: органи державного управління – на суму 0,6 млн. грн, освіту – на суму 29,3 млн. грн, охорону здоров’я – на суму 40,7 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 4,9 млн. грн, культуру та мистецтво – на суму 1,4 млн. грн, фізичну культуру та спорт – на суму 1,3 млн. грн, реалізацію регіональної програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012-2015 роки – на суму 0,3 млн. грн, субвенцію на виконання інвестиційних проектів – на суму 0,3 млн. грн, інші видатки – на суму 0,1 млн. гривень.

Свєю чергою, на виплату заробітної плати та відпускних працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 49,5 млн. грн, пенсій і одноразових допомог – 0,2 млн. грн, стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 5,2 млн. грн; надання одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції – 0,8 млн. грн, оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів – 0,7 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 2,8 млн. грн, медикаментів – 10,5 млн. грн, продуктів харчування – 1,4 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, відрядження, обслуговування та ремонт обладнання – 1 млн. грн; проведення капітальних – 6,5 млн. грн та інших видатків – 0,3 млн. грн, що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених витрат.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:06 12 травня 2021 р.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-ІХ.Також Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» № 1403-ІХ.

Рубрика: Економіка

16:25 12 травня 2021 р.

Платіжка за комунальні послуги виросла на 46%

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні 2021 року склали 22,9 млрд грн. Це на 46% більше, ніж у березні минулого року (15,7 млрд грн).

Рубрика: Економіка

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу