Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини перераховано понад 37 мільйонів гривень

17:26 19 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Зокрема, на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 9,6 млн. грн, а пенсій і одноразових допомог – 1,5 млн. грн.

З обласного бюджету Львівщини, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, упродовж тижня в повному обсязі перераховано кошти на суму 37,1 млн. гривень. Зокрема, освіту профінансовано на суму 21,4 млн. грн, охорону здоров’я – на суму 12,6 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 0,5 млн. грн, культуру та мистецтво – на суму 0,9 млн. грн, засоби масової інформації – на суму 0,3 млн. грн, фізичну культуру та спорт – на суму 1 млн. грн; реалізацію обласної програми створення Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів на 2014-2016 роки – на суму 0,1 млн. грн, субвенцію міському бюджету мМоршина на утримання об’єктів спільного користування – на суму 0,1 млн. грн, інші видатки – на суму 0,2 млн. гривень.

На виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 9,6 млн. грн, пенсій і одноразових допомог – 1,5 млн. грн, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 3 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4,2 млн. грн, медикаментів – 3,3 млн. грн, продуктів харчування – 1 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, обслуговування та ремонт обладнання, відрядження – 9,7 млн. грн; відшкодування за лікування хворих області в Моршинській міській лікарні – 0,1 млн. грн; проведення капітальних – 4,1 млн. грн та інших видатків – 0,6 млн. грн, що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених витрат. Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:17 5 червня 2020 р.

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Рубрика: Економіка

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Завтра у Трускавці відновить роботу бювет мінеральних вод

Станом на ранок 7 червня на Львівщині 2121 випадок інфікування коронавірусом

У Львівській області запроектували створення семи районів (карта)

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

У Львові хочуть закрити два торгові об'єкти через порушення карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу