Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини перераховано понад 37 мільйонів гривень

17:26 19 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Зокрема, на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 9,6 млн. грн, а пенсій і одноразових допомог – 1,5 млн. грн.

З обласного бюджету Львівщини, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, упродовж тижня в повному обсязі перераховано кошти на суму 37,1 млн. гривень. Зокрема, освіту профінансовано на суму 21,4 млн. грн, охорону здоров’я – на суму 12,6 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 0,5 млн. грн, культуру та мистецтво – на суму 0,9 млн. грн, засоби масової інформації – на суму 0,3 млн. грн, фізичну культуру та спорт – на суму 1 млн. грн; реалізацію обласної програми створення Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів на 2014-2016 роки – на суму 0,1 млн. грн, субвенцію міському бюджету мМоршина на утримання об’єктів спільного користування – на суму 0,1 млн. грн, інші видатки – на суму 0,2 млн. гривень.

На виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 9,6 млн. грн, пенсій і одноразових допомог – 1,5 млн. грн, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 3 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4,2 млн. грн, медикаментів – 3,3 млн. грн, продуктів харчування – 1 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, обслуговування та ремонт обладнання, відрядження – 9,7 млн. грн; відшкодування за лікування хворих області в Моршинській міській лікарні – 0,1 млн. грн; проведення капітальних – 4,1 млн. грн та інших видатків – 0,6 млн. грн, що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених витрат. Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу