Упродовж тижня з бюджету Львівщини перераховано 92 млн. грн

17:21 12 червня 2015 р.

  • 0


Фото: ua-ekonomist.com

Зокрема, на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 75,2 млн. грн.

Упродовж тижня з обласного бюджету, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, в повному обсязі перераховано кошти на суму 92 мільйони гривень. Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,6 млн. грн, освіту – 47,3 млн. грн, охорону здоров’я – 31,5 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – 3,1 млн. грн, культуру та мистецтво –1,5 млн. грн, фізичну культуру та спорт – 1,7 млн. грн, будівництво – 1,2 млн. грн, сільське господарство – 2,3 млн. грн, реалізацію обласної програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на  2012-2015 роки – 0,5 млн. грн

Окрім того, профінансовано субвенції місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 1,3 млн. грн та на інвестиційні проекти – 0,8 млн. грн, а також інші видатки – 0,2 млн. грн. Натомість на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 75,2 млн. грн, стипендію учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,5 млн. грн, а на виплату допомог сім’ям загиблих в АТО та ветеранам УПА – 0,6 млн. грн.

На оплату відсотків за надані фінансово-банківськими установами позики населенню на енергозберігаючі заходи перераховано 0,2 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,3 млн. грн, медикаментів – 0,6 млн. грн, продуктів  харчування – 0,5 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, відрядження, обслуговування та ремонт обладнання – 3,2 млн.грн; проведення капітальних – 7,3 млн.грн та інших видатків – 1,3 млн. грн, виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 1,3 млн. грн.

Про це повідомили сьогодні, 12 червня,  в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Це дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:04 28 травня 2020 р.

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Уже незабаром одна з чотирьох компаній, яка стане переможцем тендеру, почне будувати завод у Львові. А наразі відходи зі Львова вивозять та захоронюють на полігонах, з якими мають укладені угоди компанії-перевізники ТПВ.

Рубрика: Економіка

10:37 28 травня 2020 р.

1 червня в Україні вирушать перші 42 поїзди

42 поїзди будуть готові вирушити з 1 червня. Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович сьогодні, 28 травня, під час огляду готовності залізничного вокзалу м. Києва та рухомого складу до відновлення пасажирських перевезень.

Рубрика: Економіка

23:25 27 травня 2020 р.

Суд у Львові виправдав підприємця: постановою Кабміну не можна заборонити мирний пікет

27 травня у Галицькому районному суді Львова відбулося судове слухання у справі про адмінпорушення, яке поліція інкримінувала підприємцю Владиславу Орлову за одиночний пікет 1 травня. Нагадаємо, він вимагав відновлення конституційного права на працю. Суд не побачив у діях підприємця складу адміністративного правопорушення, яке порушувало правила карантину.

Рубрика: Економіка