Упродовж тижня з бюджету Львівщини перераховано 92 млн. грн

17:21 12 червня 2015 р.


Фото: ua-ekonomist.com

Зокрема, на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 75,2 млн. грн.

Упродовж тижня з обласного бюджету, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, в повному обсязі перераховано кошти на суму 92 мільйони гривень. Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,6 млн. грн, освіту – 47,3 млн. грн, охорону здоров’я – 31,5 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – 3,1 млн. грн, культуру та мистецтво –1,5 млн. грн, фізичну культуру та спорт – 1,7 млн. грн, будівництво – 1,2 млн. грн, сільське господарство – 2,3 млн. грн, реалізацію обласної програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на  2012-2015 роки – 0,5 млн. грн

Окрім того, профінансовано субвенції місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 1,3 млн. грн та на інвестиційні проекти – 0,8 млн. грн, а також інші видатки – 0,2 млн. грн. Натомість на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 75,2 млн. грн, стипендію учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,5 млн. грн, а на виплату допомог сім’ям загиблих в АТО та ветеранам УПА – 0,6 млн. грн.

На оплату відсотків за надані фінансово-банківськими установами позики населенню на енергозберігаючі заходи перераховано 0,2 млн. грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,3 млн. грн, медикаментів – 0,6 млн. грн, продуктів  харчування – 0,5 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, відрядження, обслуговування та ремонт обладнання – 3,2 млн.грн; проведення капітальних – 7,3 млн.грн та інших видатків – 1,3 млн. грн, виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 1,3 млн. грн.

Про це повідомили сьогодні, 12 червня,  в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Це дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків».

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу