«Укрзалізниця» запланувала подорожчання квитків | Новини Львова

«Укрзалізниця» запланувала подорожчання квитків

20:30 14 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: glavcom.ua

Компанія «Укрзалізниця» запланувала підвищити в 2019 році в два етапи тарифи на пасажирські перевезення у внутрішньому сполученні, сумарно збільшивши їх на 25,4%.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 14 грудня, в інтернет-видання «Економічна правда» в йдеться в проекті фінплану на наступний рік, який попередньо схвалила наглядова рада компанії. «У 2019 передбачається індексація тарифів на перевезення пасажирів в межах України з 1 квітня на 12% і з 1 жовтня на 12%, в середньому за рік підвищення тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні становитиме 12,4%», – вказується в пояснювальній записці.

Відповідно до неї, очікується також підвищення цін з квітня в міжнародному сполученні в середньому на 13-21% в залежності від категорії поїзда і типу вагона. У той же час «Укрзалізниця» зазначає неможливість запланувати підвищення тарифів на приміські перевезення, так як облдержадміністрації «неохоче йдуть назустріч» і процедура узгодження з ними вимагає багато часу.

У результаті компанія сподівається збільшити доходи від перевезення пасажирів в порівнянні з цим роком на 18,5% – до 10,28 млрд. гривень, що становитиме 11,6% всіх її доходів, незважаючи на очікуване скорочення пасажиропотоку на 0,8% – до 28,65 млрд. пасажиро-кілометрів. Зокрема, доходи від міжнародного сполучення можуть зрости на 5,9% – до 2,04 млрд. гривень, від внутрішнього – на 24,4%, до 7,54 млрд. гривень і від приміського – на 1,9%, до 0,7 млрд. гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

У Черлянах на Городоччині завершують будівництво спортивного майданчика

Польська авіакомпанія LOT знову літає до Львова

Ще дві туристичні країни звільнені від самоізоляції

На Львівщині нищать посіви маку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу