«Укрзалізниця» розпочне експлуатацію нових вагонів | Новини Львова

«Укрзалізниця» розпочне експлуатацію нових вагонів

12:15 19 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: kurs.if.ua

«Укрзалізниця» задіє під час зимових перевезень новозбудовані пасажирські вагони.

Про це повідомив керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов, який також розповів: «Вісім пасажирських штабних купейних вагонів, щойно отриманих «Укрзалізницею» від Крюківського вагонобудівного заводу, будуть сформовані в один склад і курсуватимуть за маршрутами додаткових поїздів, яких цього року призначено близько 30. Комфорт та якість нових вагонів пасажири зможуть оцінити вже під час цьогорічних новорічних та різдвяних свят».

«Зокрема, у вагоні удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі, передбачена установка додаткових фільтрів у системи опалення та водяного пожежогасіння. Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток у проходах», – розповів також керівник «Укрзалізниці».

«Окрім того, у кожному купе відчиняються кватирки. Вода для чаю нагріватиметься не під час руху поїзда, а буде гарячою вже при посадці. Встановлені більш потужні електричні перетворювачі для безперебійної роботи мікрохвильової печі. Вагони обладнані кліматичною системою, двома вакуумними туалетами закритого типу», – поінформував також Євген Кравцов.

«Укрзалізниця» ставила перед виробником завдання, щоб усі важливі елементи, 70 % обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які досі були винятково іноземного виробництва. Після піку новорічно-різдвяних перевезень новозбудовані штабні вагони будуть включені до складу поїздів №138/137 «Хмельницький-Лисичанськ» (ВЧ Хмельницкий), №121/133 «Миколаїв-Київ-Рівне» (ЛВЧД Миколаїв), №71/72 «Запоріжжя-Київ» (ЛВЧД Запоріжжя) та №97/98 «Ковель-Київ» (ЛВЧД Ковель)», – повідомили також у прес-центрі «Укрзалізниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми