«Укрзалізниця» призупинила продаж квитків на швидкісні поїзди Інтерсіті+ львівського напрямку

15:38 3 квітня 2015 р.


Фото: unian.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України, продаж проїзних документів на швидкісні поїзди Інтерсіті+ львівського напрямку на 29 квітня та наступні дати тимчасово призупинено.

У прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України (скорочено – «Укрзалізниця») повідомили сьогодні, 3 квітня:

«Продаж проїзних документів на швидкісні поїзди Інтерсіті+ львівського напрямку на 29 квітня та наступні дати тимчасово призупинено

Для запровадження зупинки поїздів на станції Святошин у зв’язку з коригуванням розкладу руху поїздів Інтерсіті+ №741/742 Дарниця, Київ – Трускавець – Київ, Дарниця та №743/744 Дарниця, Київ – Львів – Київ, Дарниця,на ці поїзди тимчасово призупинено попередній продаж проїзних документів на дату 29 квітня та наступні дні. Після завершення коригування графіка продаж квитків буде відновлено, про щобуде повідомлено.

Зупинка на станції Святошин стане третьою зупинкою в межах Києва для поїздів львівського напрямку – таким чином поїзди робитимуть зупинки на станції Святошин, Київ-Пасажирський (проміжні станції) та Дарниця. Залізнична станція Святошин є частиною потужного транспортно-пересадочного вузла, тож призначена зупинка дозволить пасажирам здійснити зручну пересадку на приміські поїзди, поїзди метрополітену (Святошинсько-Броварська лінія), тролейбус, міські та приміські автобуси, маршрутні таксі.

Більш того мешканцям та гостям великих житлових масивів (Академмістечко, Борщагівка, Святошин, Нивки тощо) та міст-сателітів Києва (Ірпінь, Буча, Ворзель) призначення даної зупинки дозволить заощаджувати щонайменше 40 хвилин часу. Українська залізнична швидкісна компанія просить вибачення за тимчасові незручності. 

Нагадаємо, що запровадження зупинок швидкісних поїздів на станції Дарниця розпочато 31 березня 2013 року і на сьогодні нею користуються до 25% пасажирів (залежно від напрямку). Зупинка поїздів на декількох станціях в межах мегаполісів – поширена практика в Європейських країнах. Наприклад, у Варшаві більшість поїздів зупиняються на станції Варшава-Заходня, Варшава-Центральна, Варшава Всходня, у Брюсселі – Брюссель-Міді та Брюссель-Централ. Тепер ця практика впроваджується у Києві».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу