Укрзалізниця підвищить вартість квитків на потяг Київ — Варшава

10:12 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Транспортне підприємство "Укрзалізниця" підвищить ціни квитків на деякі міжнародні рейси, але для пасажирів обіцяють більш доступні та дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку.

Вартість квитків на поїзд Київ — Варшава — Київ зросте на 72%. Про це повідомили у пресслужбі компанії, пише DailyLviv.com.

У поясненні зазначається, що таке рішення прийнято,  щоб зменшити збитки від пасажирських перевезень.

«У попередні роки для залучення пасажиропотоку "УЗ" застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Однак наразі переглядає таке рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять понад 12 мільярдів гривень», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Три нові поїзди поїдуть на Різдво і Новий рік в Карпати

Як зазначається, зміна тарифів дозволить Укрзалізниці втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу, яка активно триває навіть під час широкомасштабного вторгнення.

Зокрема, на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ — Варшава — Київ. Водночас будуть доступні й дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку.

Читайте також: До Відня і Будапешта через Чоп - новий потяг Укрзалізниці

Залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра — у межах 4-11%, з Харкова — 17-48%, з Києва — 15-47%.

Також мінімально, у межах 3%, зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті+ Київ — Перемишль — Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса — Перемишль — Одеса — у діапазоні 37-49%.

Без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів — з 10 грудня 2023 року. До 10 грудня, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну.

Нагадаємо, що у жовтні Укрзалізниця запустила також новий міжнародний поїзд зі Львова до Варшави через Рава-Руську (графік руху). А у вересні з'явився третій щоденний потяг з України до одного міста у Польщі. Раніше до Відня курсував новий безпересадковий вагон.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів