«Укрспирт» віднині зменшив ціну на спирт

20:04 9 жовтня 2014 р.


Фото: news.chortkiv.net.ua

Щоб підтримати вітчизняного виробника та уникнути кризи горілчаної галузі в умовах складної економічної ситуації, ДП «Укрспирт» зменшило максимальну вартість спирту етилового «Люкс» зі 188, 04 грн/дал до 178, 04 грн/дал.

Про це "Щоденний Львів" поінформувала прес-служба підприємства.

Відповідне розпорядження сьогодні, 9 жовтня, підписав генеральний директор ДП «Укрспирт» Михайло Лабутін. Нові ціни починають діяти з 9 жовтня 2014 року.

"Підставою для такого рішення стало зростання обсягів виробництва та запуск 7 місць провадження діяльності. Ми провели оптимізацію собівартості, що дозволило знайти можливість зменшити відпускну ціну на продукцію, але зберегти поточний рівень рентабельності виробництва.

Виробники горілки наші постійні та надійні партнери, тому ми не могли не допомогти їм у скрутний час!,- сказано в повідомленні.

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу