«Укрпошта» призупинила оптимізацію мережі відділень

15:30 20 грудня 2018 р.


Фото: dsnews.ua

Філії ПАТ «Укрпошта» в усіх областях України успішно провели переговори та підписали відповідні протоколи з регіональними управліннями Пенсійного фонду (ПФ) про доставку та виплату пенсій у 2019 році.

Як наголошується в повідомленні прес-служби «Укрпошти» в четвер, таких домовленостей було досягнуто після ухвалення рішення парламентом про виділення компанії 500 мільйонів гривень на покриття збитків, пов'язаних із послугою доставки пенсій. Найближчим часом очікується укладення відповідних угод між ПФ і «Укрпоштою» у всіх регіонах України без винятку.

«Укрпошта продовжить виплачувати пенсії в 2019 році та доставляти їх, як і раніше, в усі населені пункти країни – як у великі міста, так і в найменші та найвіддаленіші села», – наводить слова генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського її прес-служба.

У повідомленні компанії також наголошується, що на виконання доручення президента України щодо забезпечення діяльності мережі відділень поштового зв'язку в сільській місцевості, «Укрпошта» офіційно припиняє з 17 грудня поточного року всі дії, пов'язані з оптимізацією сільської мережі. Крім того, буде проведено роботу з працевлаштування на вакантні посади колишніх працівників, в разі їхнього звернення.

«Наразі в «Укрпошті» незаповненими залишаються 1188 вакансій листонош і 667 вакансій операторів», – наголосили в компанії.

В «Укрпошті» зазначили, що найближчим часом планується відновити роботу понад 50 відділень зв'язку та запустити в роботу 11 нових відділень до кінця року. «Укрпошта» також активно співпрацюватиме з місцевими громадами, де відділення зв'язку залишаються закритими через технічні причини, пов'язаними з неможливістю їхньої подальшої експлуатації або через їхню неукомплектованість.

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу