Укргідроенерго планує відновлення пошкоджених ГЕС і ГАЕС

16:51 19 червня 2024 р.

Фото до новини

Укргідроенерго домовилося зі Світовим банком про виділення частини кредиту для таких потреб.

Відповідний документ було підписано між Укргідроенерго та Світовим банком під час Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2024) в Берліні. Про це повідомила пресслужба Укргідроенерго, пише DailyLviv.com.

Новою частиною угоди передбачено зміни до позикових документів в межах проєкту «Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго»)», укладеної 13 вересня 2021 року.

Читайте такожЯк сьогодні вимикатимуть світло на Львівщині

Включення частини 3 «Реагування на непередбачувані надзвичайні ситуації» до зазначеної угоди про позику надасть Укргідроенерго змогу використати 123 млн дол США з загальної суми позики для придбання електротехнічного обладнання (для резерву або для заміни пошкодженого обладнання) для всіх об’єктів Товариства. Мета - забезпечення безперебійної та безаварійної роботи ГЕС і ГАЕС, а також забезпечення генерації та постачання електроенергії, виробленої компанією, в енергосистему, створення необхідних резервів обладнання, що є критично важливим для роботи ГЕС і ГАЕС, підтримка генерації електроенергії та забезпечення спроможності оперативно здійснювати заміну обладнання під час військової агресії росії.

Читайте такожУ КМУ хочуть скоротити тривалість вимкнення світла

Нагадаємо, що у світі гідроенергетика є найбільшим джерелом відновлюваної енергії, а гідроакумулюючі електростанції забезпечують понад 90% світової енергії, що зберігається.

Читайте такожСкорочують число об’єктів критично важливої інфраструктури з гарантованим електропостачанням

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів