Українцям запропонували 8 тис вакансій за кордоном

21:57 26 липня 2020 р.

Фото до новини

За останній місяць кількість вакансій, для українців пов'язаних з працевлаштуванням в інших країнах. зросла до майже 8 тисяч.

Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними.

За інформацією сайта Jooble, найбільший попит на українських фахівців залишається у таких країнах, як Польща (5526 вакансій), Чехія (263) та Німеччина (183).

"За даними Держстату, 42,7% українців заробляють близько 200 доларів без урахування податків. Мінімальна зарплата у Польщі — 600 євро. Лише у 2019 році трудові мігранти перерахували в Україну близько 12 мільярдів доларів.

Тож така динаміка цілком зрозуміла: люди їдуть за кордон, аби забезпечити себе та свої родини",  —  коментує президент Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

"Варто розуміти, що, за даними соціологічних опитувань, лише 2,5% українців шукають роботу за кордоном через інтернет — більшість потрапляє в Польшу за рекомендаціями друзів та знайомих (69,5%)",  - додає він.

"Карантинні обмеження зменшили активність пошукачів та роботодавців. Зокрема, кількість запитів від українців на роботу за межами країни із введенням карантину в березні по червень 2020 р. зменшилась на 60% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зараз ми бачимо поступове відновлення активності", — коментують у прес-службі Jooble.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів