Українці найбільше хочуть квартиру на Львівщині

16:38 16 вересня 2013 р.

Услід за нею в рейтингу найбажанішого житла - Крим, Івано-Франківськ і Закарпаття

За даними першого заступника начальника головного управління Міндоходів у Львiвськiй областi Микола Князевича, саме вона лідирує серед тих регіонів України, в яких її громадяни найбільше хочуть купувати квартири. Переповідаючи сюжет ЗІКу про це, «ТСН.ua» додає, що на Львівщині пріоритетом користуються її обласний центр, Трускавець, Моршин і Східниця.

Цікавлять українців ще й квадратні метри в Криму, Івано-Франківську й Закарпатті. А в рейтингу найбільш привабливих міст для купівлі житла за запитами в пошукових системах «Google» та «Яндексі» Львів – другий після столиці України, випереджуючи Одесу, Донецьк та Харків.

З одного боку, львівяни мали б пишатися популярністю житла в їхньому місті. З іншого ж – чи не зросте унаслідок всеукраїнської зацікавленості квадратними метрами у Львові їх ціна?..

dailylviv.com

До теми

14:26 27 січня 2021 р.

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджі” втілює у Сколівському районі проект з будівництва вітрової електростанції загальною потужністю 60МВт. Ввести в експлуатацію ВЕС планують у серпні 2022 року. Вироблену електроенергію реалізовуватимуть в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу