Українці - найбідніший народ Європи | Новини Львова

Українці - найбідніший народ Європи

20:19 9 жовтня 2013 р.

  • 0

Населення України живе на рівні відсталих африканських країн. Середній річний дохід громадянина України становить менш як 5 тис. дол., що у 10 разів менше, ніж у середньому у світі.

Такі результати останнього дослідження про світове багатство Global Wealth Report, підготовленого аналітиками швейцарської Сredit Suisse. Так, середній річний дохід громадянина України становить менш як 5 тис. дол., що у 10 разів менше, ніж у середньому у світі. 

На європейському континенті, окрім України, до числа найбідніших країн увійшли лише Білорусь і Молдова, а громадяни цих найближчих безпосередніх сусідів українців мають дохід від 5 до 100 тис. дол. 

При цьому найбільші на Заході сусіди українців, поляки, виявилися багатшими за росіян: аналітики оцінили їх доходи від 25 до 100 тис. дол. тоді як в Росії - від 5 до 25 тис. дол. 

Згідно з дослідженням, в якому враховувалося вартість чистих активів (головним чином, нерухомості) мінус борги, найбагатшими жителями планети - з 200 включених в дослідження країн - були громадяни Швейцарії з середнім майном понад 500 тис. дол. 

До десятки найбагатших увійшли жителі Австралії, Норвегії, Люксембурга, США, Швеції, Франції, Сінгапуру, Бельгії і Данії з активами від близько 400 до 250 тис. дол. 

"Середнє багатство досягло нового рекордного значення в 51,6 тис. дол. на одного дорослого жителя, але нерівність залишається великою: 10% світового населення володіє 86% світового багатства", - відзначили аналітики. 

За оцінками Сredit Suisse, за останній рік вартість майна жителів країн, включених у дослідження, зросло майже на 5% - до 241 трлн дол. За даними CIA World Factbook, минулого року валовий внутрішній продукт усіх країн світу - з урахуванням купівельної спроможності - становив майже 85 трлн дол., або 12,4 тис. дол. на жителя планети. Номінальний світовий ВВП становив майже 72 трильйони доларів.

Про це дослідження повідомив кореспондент УНІАН з Варшави.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу