Українці - найбідніший народ Європи

20:19 9 жовтня 2013 р.

  • 0

Населення України живе на рівні відсталих африканських країн. Середній річний дохід громадянина України становить менш як 5 тис. дол., що у 10 разів менше, ніж у середньому у світі.

Такі результати останнього дослідження про світове багатство Global Wealth Report, підготовленого аналітиками швейцарської Сredit Suisse. Так, середній річний дохід громадянина України становить менш як 5 тис. дол., що у 10 разів менше, ніж у середньому у світі. 

На європейському континенті, окрім України, до числа найбідніших країн увійшли лише Білорусь і Молдова, а громадяни цих найближчих безпосередніх сусідів українців мають дохід від 5 до 100 тис. дол. 

При цьому найбільші на Заході сусіди українців, поляки, виявилися багатшими за росіян: аналітики оцінили їх доходи від 25 до 100 тис. дол. тоді як в Росії - від 5 до 25 тис. дол. 

Згідно з дослідженням, в якому враховувалося вартість чистих активів (головним чином, нерухомості) мінус борги, найбагатшими жителями планети - з 200 включених в дослідження країн - були громадяни Швейцарії з середнім майном понад 500 тис. дол. 

До десятки найбагатших увійшли жителі Австралії, Норвегії, Люксембурга, США, Швеції, Франції, Сінгапуру, Бельгії і Данії з активами від близько 400 до 250 тис. дол. 

"Середнє багатство досягло нового рекордного значення в 51,6 тис. дол. на одного дорослого жителя, але нерівність залишається великою: 10% світового населення володіє 86% світового багатства", - відзначили аналітики. 

За оцінками Сredit Suisse, за останній рік вартість майна жителів країн, включених у дослідження, зросло майже на 5% - до 241 трлн дол. За даними CIA World Factbook, минулого року валовий внутрішній продукт усіх країн світу - з урахуванням купівельної спроможності - становив майже 85 трлн дол., або 12,4 тис. дол. на жителя планети. Номінальний світовий ВВП становив майже 72 трильйони доларів.

Про це дослідження повідомив кореспондент УНІАН з Варшави.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу