Українська громада в Італії у п’ятірці найчисленніших: від 225 до 500 тисяч

19:49 13 листопада 2013 р.

На Апеннінському півострові живе 225 тисяч громадян України – такі офіційні дані оприлюднив сьогодні в Римі Центр студій і досліджень IDOS спільно з італійською Службою проти расової дискримінації UNAR. Хоча, за даними громадських організацій, вихідців із України на півострові щонайменше півмільйона.

На Апеннінському півострові живе 225 тисяч громадян України – такі офіційні дані оприлюднив сьогодні в Римі Центр студій і досліджень IDOS спільно з італійською Службою проти расової дискримінації UNAR, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода. Згідно з цьогорічним статистичним досьє стосовно імміграції, українська громада в Італії є п’ятою за чисельністю іммігрантською спільнотою після румунів, марокканців, албанців і китайців.

Цей кількісний показник присутності українців тримається вже кілька років, хоча, за даними громадських організацій, вихідців із України на півострові щонайменше півмільйона.

Автори дослідження зауважують, що, попри тривалу економічну кризу в Італії, потік іноземців до країни хоч не суттєво, а таки збільшився. Нині на півострові законно перебувають понад 5 мільйонів громадян іноземного походження. Водночас із місцевою «пропискою» їх налічуєтьсяпонад 4 мільйони, що становить понад 7 відсотків від загальної кількості населення.

Найбільше іммігранти зосереджені на півночі країни та у таких великих містах, як Рим і Мілан.

Незважаючи на кризу, рівень зайнятості серед іноземців залишається традиційно високим, порівняно з італійцями. Дослідники пояснюють цей феномен тим, що іммігранти часто виконують малокваліфіковану працю і з низькою зарплатою, від якої корінні мешканці відмовляються.

dailylviv.com

До теми

09:38 23 вересня 2021 р.

70% коштів з програми підтримки садівників на Львівщині розподілили між 5-ма підприємствами. Решту отримало 43 господарства

Майже 70% коштів з програми підтримки садівників на Львівщині розподілили між п’ятьма підприємствами. Усі вони пов’язані з представниками влади або великим бізнесом. Тоді як решту коштів отримало 43 господарства.

Рубрика: Економіка

21:48 22 вересня 2021 р.

Насувається опалювальний сезон, а у Львові дотепер не знають тарифів на опалення

Сьогодні у Львові діють тарифи на тепло, які затверджені 2018 року. Зважаючи на позицію держави не змінювати тарифи, міста не мають розуміння щодо компенсації різниці їхньої вартості.

Рубрика: Економіка

20:57 22 вересня 2021 р.

Важкий метал в харчуванні дітей: Нестле-Україна зняла з продажу кашу із завищеним вмістом кадмію

ТОВ «Нестле-Україна» поінформувала Держпродспоживслужбу про вилучення з обігу та зняття з продажу в торговій мережі більше 6,4 тонн каші для дитячого харчування.

Рубрика: Економіка

14:25 22 вересня 2021 р.

Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу