Україна планує побудувати на кордоні 35 прикордонних інспекційних постів

11:08 28 травня 2021 р.

Кабмін затвердив порядок використання коштів для будівництва прикордонних інспекційних постів. У 2021 році на проект передбачені 225 млн грн, які спрямують на будівництво постів, а також створення електронної системи з вимогами до безпеки харчових продуктів і ринків експорту.

Як повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, це означає, що будь-який український аграрій зможе зайти на відповідний сайт і ознайомитися там з вимогами до своєї продукції на будь-якому іноземному ринку, куди він планує постачати свої товари, пише DailyLviv.

Денис Шмигаль також зазначив, що за останній час відкрито 8 нових ринків в країнах Африки і Південної Америки.

«Підтримка наших експортерів дає свій результат, і вона буде посилена, зокрема, через активну роботу« Експортно-кредитного агентства (ЕКА) », - додав Денис Шмигаль.

До середини 2022 Україна планує побудувати на своєму кордоні 35 прикордонних інспекційних постів, які повинні повністю відповідати вимогам Європейського Союзу.

Нагадаємо, будівництво сучасних прикордонних інспекційних постів відбуватиметься у межах Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

 

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу