Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом підпишуть не пізніше, ніж 27 червня (відео)

11:33 12 червня 2014 р.

Представництво Європейського Союзу в Україні спростовує інформацію про можливе перенесення дати підписання угоди про асоціацію з ЄС.

"Повідомлення в деяких ЗМІ про те, що підписання угоди про асоціацію між ЄС і Україною (зокрема розділів про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі) може бути відкладене, є неправдою. Угоду про асоціацію між ЄС і Україною буде підписано якнайшвидше й не пізніше ніж 27 червня цього року, на засіданні Європейської ради, разом з угодами про асоціацію між ЄС і Грузією та Молдовою", - йдеться в заяві представництва ЄС, розміщеній на його сторінці у Facebook у середу ввечері.

Агенція "Інтерфакс" також нагадує, що ЄС і Україна планують підписати угоду про асоціацію 27 червня у рамках саміту ЄС у Брюсселі. У середу деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що нібито ЄС виступає за "технічне відстрочення" в підписанні економічної частини угоди про асоціацію з Україною.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу