Удосконалений MT4 для трейдерів різної кваліфікації

09:00 12 листопада 2016 р.

Основним інструментом у роботі будь-якого трейдера є торговий термінал. І від того, яка платформа буде обрана, багато в чому залежить ефективність торгівлі на валютному ринку. Тому ми розглянемо у статті термінал MetaTrader 4, який є одночасно найбільш популярним серед гравців по всьому світу. Саме він фігурує в переважній більшості навчальних роликів і з ним працюють не тільки початківці, але й досвідчені трейдери.

По суті торговий термінал metatrader 4 представлений програмним забезпеченням, яке з'єднує між собою дилінгові центри і трейдерів для виконання ними різних операцій. Він є в загальному доступі і може працювати не лише в реальному, але і в демонстраційному режимі. Величезні зусилля для вдосконалення програмного забезпечення доклали фахівці компанії Admiral Markets, завдяки яким термінал зараз залишається найбільш популярним серед Форекс-трейдерів. Поки що жодному, аналогічному за призначенням терміналу, не вдалося досягти того рівня функціональності і комфорту, які пропонує MT4.

Переваги демо-рахунку

Не варто відразу нехтувати демо-рахунком, навіть якщо ви досвідчений трейдер і вже знайомі з основними правилами ведення торгівлі. Тренувальний акаунт стає досить корисним на практиці. З ним можна без ризику вивчати інтерфейс терміналу, ознайомитися з його функціоналом, отримувати практичні навички в аналізі ринку і робити перші кроки в торгівлі на валютному ринку, нехай і з віртуальними коштами на балансі.

Для відкриття віртуального чи реального рахунку користувачеві досить завантажити на свій комп'ютер відповідний термінал, встановити його і заповнити запропоновану форму для реєстрації. Далі залишається лише працювати безпосередньо над вивченням або тестуванням власної стратегії, якщо всі аспекти роботи з платформою вам уже відомі.

Встановлення терміналу МетаТрейдер 4

Насправді, встановлення MetaTrader 4 не викликає абсолютно ніяких труднощів навіть у новачків на ринку forex and cfd. Усе, що для цього необхідно - це завантажити файл і почати інсталяцію терміналу. Вам будуть пропонуватися ліцензійні угоди і попередження, з якими потрібно погодитися.

Перший запуск програми запропонує вікно з реєстраційною формою демонстраційного рахунку. При його відкритті варто звернути увагу, насамперед, на кредитне плече і розмір депозиту. Їх ліпше вибирати у відповідності до реальних можливостей, щоб підготуватися до торгівлі в реальному режимі.

Відкривши вікно з реєстраційними даними клієнта, можна побачити присвоєний вашому рахунку номер, особистий та інвесторський пароль. Останній без побоювання можна давати своїм потенційним партнерам та друзям, які таким чином простежать за відкритими операціями і станом вашого рахунку.

Якщо ви зайшли для реальної торгівлі, то реєстраційну форму демо-рахунку доведеться закрити або натиснути кнопку «Скасування». Якщо ж реальний рахунок поки що не відкрито, його ліпше зареєструвати у відповідному дилінговому центрі і обов'язково зберегти в надійному місці надіслані реквізити – паролі, логіни та імена торгівельного сервера.

Надалі пароль і логін будуть використовуватися при вході у ваш особистий кабінет для управління балансом. Варто уважно поставитися до вибору сервера, де буде розташовуватися ваш акаунт, адже від цього залежать особливості ведення торгівлі на валютному ринку та потенційні можливості.

Торговий сервер MetaTrader 4

Мозком всієї торгової платформи МетаТрейдер є сервер компанії, від виробничих потужностей якого безпосередньо залежить швидкість виконання операцій. Також сервер зберігає у себе інформацію за ордерами, рахунками клієнтів, укладеними угодами, порядок формування цін та історії використання торгових інструментів.

Саме від торгового сервера МТ4 до гравців надходить остання інформація про коливання цін на біржі в режимі реального часу. Тому трейдери, які вибрали для себе саме цю платформу, завжди перебувають у курсі останніх новин і показують дійсно гідні результати в процесі торгівлі на міжнародному валютному ринку Форекс.

                                                                                                                                                      

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини