Учасники конференції на «Арені Львів» збиратимуть кошти для «Джерела»

12:45 12 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Перша благодійна різдвяна конференція з маркетингу й продажів в Україні «Бізнес Різдво» триватиме на стадіоні «Арена Львів» у вівторок, 11 січня 2018 року, з 10:00 до 18:00.

Про це повідомили сьогодні, 12 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Своїм досвідом поділяться 12 спеціалістів-практиків з усієї України в сфері маркетингу, бізнес-аналітики та продажів. Два потоки та 400 учасників, які зможуть на практиці впровадити в свій бізнес нові інструменти, – продажі продукту складним клієнтам, штучний інтелект в рекламних кампаніях, система лояльності, яка повертає клієнтів, секрети внутрішньої безпеки бізнесу, правила упаковки продукту/послуги, кейси успішних стартапів, які заробляють мільйони».
У міськраді також поінформували: «Невід'ємною частиною конференції будуть нетворкінг за міжнародним методом «World Cafe» – по чотири «круглі столи та експерти; за кожним столом – обговорення окремої теми, де кожен з учасників зможе поставити своє питання; безкоштовна консультація та свіжий погляд на бізнес. На конференції «Бізнес Різдво» буде середовище саме соціально відповідального бізнесу, адже невід’ємною складовою події буде презентація діяльності благодійної установи – навчально-реабілітаційного центру «Джерело», а частина коштів з конференції стане різдвяним подарунком для дітей, яким допомагає Центр».

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу