Учасники бойових дій отримають сертифікати львівської «Школи лідерства»

15:50 11 листопада 2016 р.

У міськраді запевнили, що в грудні розпочнеться другий набір до «Школи лідерства» для учасників війни.

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, що 14 листопада у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська, 41 відбудеться перший урочистий випуск «Школи лідерства». Урочистості розпочнуться о 13:00, а під час них учасники бойових дій зі Львівщини, які успішно пройшли «Школу лідерства», отримають відповідні сертифікати.

Зокрема учасники бойових дій навчалися у ній реалізовувати власну справу, розвивати бізнес, здобували базові лідерські навички для успішного ведення бізнесу, мали змогу обмінятись досвідом з колегами, які вже реалізували та працюють у зазначених сферах. Упродовж місяця в «Школі лідерства» відпрацювали три етапи навчання, які включали модулі «Емоційне лідерство», «Лідерство у громаді», «Управлінське лідерство», «Мистецтво комунікацій» і «Мистецтво ведення переговорів».

Попереду у випускників «Школи лідерства» – навчання для учасників бойових дій у Києві та Дніпрі. Організатори мають намір створити нетворкінг між ними, які орієнтовані на лідерство у бізнесі, громаді чи владі і працюють у системі соціально відповідального лідерства.

А в грудні, у зв’язку з пожвавленим інтересом до навчального курсу серед учасникам бойових дій, розпочнеться другий набір до їх «Школи лідерства» у Львові. За соціологічним опитуванням, саме серед львів’ян виявився найбільший запит на проведення навчального курсу. Зареєстуватися на навчання можна за посиланням http://leadershipato.com.ua/.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини