Учасники бойових дій отримають сертифікати львівської «Школи лідерства»

15:50 11 листопада 2016 р.

У міськраді запевнили, що в грудні розпочнеться другий набір до «Школи лідерства» для учасників війни.

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, що 14 листопада у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська, 41 відбудеться перший урочистий випуск «Школи лідерства». Урочистості розпочнуться о 13:00, а під час них учасники бойових дій зі Львівщини, які успішно пройшли «Школу лідерства», отримають відповідні сертифікати.

Зокрема учасники бойових дій навчалися у ній реалізовувати власну справу, розвивати бізнес, здобували базові лідерські навички для успішного ведення бізнесу, мали змогу обмінятись досвідом з колегами, які вже реалізували та працюють у зазначених сферах. Упродовж місяця в «Школі лідерства» відпрацювали три етапи навчання, які включали модулі «Емоційне лідерство», «Лідерство у громаді», «Управлінське лідерство», «Мистецтво комунікацій» і «Мистецтво ведення переговорів».

Попереду у випускників «Школи лідерства» – навчання для учасників бойових дій у Києві та Дніпрі. Організатори мають намір створити нетворкінг між ними, які орієнтовані на лідерство у бізнесі, громаді чи владі і працюють у системі соціально відповідального лідерства.

А в грудні, у зв’язку з пожвавленим інтересом до навчального курсу серед учасникам бойових дій, розпочнеться другий набір до їх «Школи лідерства» у Львові. За соціологічним опитуванням, саме серед львів’ян виявився найбільший запит на проведення навчального курсу. Зареєстуватися на навчання можна за посиланням http://leadershipato.com.ua/.

dailylviv.com

До теми

10:24 27 липня 2021 р.

Славське заплатить киянину Сергію Конюшку 349 тис грн за свято, яке буде 22 серпня

Славська селищна рада віддасть 349 тис. грн приватному підприємцю Сергієві Конюшку за організацію спортивно-розважального свята. На торгах він позмагався із секретарем власної спортивної федерації Тетяною Потапчук.

Рубрика: Економіка

12:49 26 липня 2021 р.

Чотири об’єкти, три - у Львові, один - в районі, запропонували на Велику реставрацію

Розпочався другий відбір проєктів у межах програми «Велика реставрація». Відтак, Львівська область запропонувала чотири об’єкти. Йдеться про пам’ятки, які перебувають у комунальній власності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу