У Зашкові зібрали 100 тис грн для військових. У Рудному, Підбірцях, Лисиничах, Малехові також збирають

12:51 23 серпня 2022 р.

Фото до новини

Дрон, карета швидкої, обладнання для евакуаційних авто - у громадах Львівської МТГ на благодійних заходах активно збирають кошти для потреб українських захисників.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

У Зашкові на благодійному концерті з ярмарком, аукціоном та футбольним турніром місцеві та гості зібрали понад 100 тис. грн. Ца ці кошти придбають карету швидкої допомоги.

Благодійний концерт відбувся і у Рудному. «Його організувала музична студія, яку відвідують тамтешні школярі. Зібрані понад 10 тисяч гривень вже віддали для придбання спеціального обладнання для евакуаційних авто для 80-ї десантно-штурмової бригади. В таких автівках перевозитимуть важко поранених бійців з обмеженими можливостями дихання та з великими крововтратами. Тож такі автомобілі потребують спеціального медичного обладнання», - зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Також благодійні концерти вже вкотре відбулися у Лисиничах та Підбірцях. Їх організували працівники Народного дому, де у гуртках займаються тамтешні діти. За зібрані гроші вирішили купити дрон.

Відбувся благодійний концерт і у Малехові.  Раніше благодійні заходи проводили в інших громадах Львівської МТГ, де зібрані кошти витрачають на потреби односельців, які служать на передовій.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини