У Яворівському районі на Львівщині розпочали будівництво трьох промислових об’єктів

11:28 26 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Орест Гнип анонсував: «Завдяки будівництву заводу «Фуджікура» нам вдасться створити додатково 3000 робочих місць».

Минулоріч у Яворівському районі розпочали будівництво заводу компанії «Фуджікура» з виробництва компонентів для автомобілів, фабрики з пошиття чохлів для автотранспорту та завершили перший етап створення індустріального парку «Яворівський». Про це розповів голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Гнип у четвер, 25 лютого, під час звіту про виконану роботу у 2015 році.

Він також наголосив: «Завдяки будівництву заводу «Фуджікура» нам вдасться створити додатково 3000 робочих місць. Ще 500 осіб плануємо працевлаштувати на фабриці з пошиття чохлів для автомобілів, яку будує на території Яворівщини підприємство Бадер Україна. Її запуск, до речі, плануємо вже у ІІ кварталі цього року».

Розповів очільник РДА і про те, що в районі вже завершили перший етап створення індустріального парку «Яворівський», зокрема розробили його концепцію та провели рекультивацію земель. А також заключили Угоду про співпрацю з Асоціацією індустріальних парків України з метою залучення інвесторів та створення інвестиційно-привабливих територій.

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу