У Винниках не буде свого водоканалу

16:42 27 серпня 2021 р.

Сьогодні, 27 серпня, міський голова Львова Андрій Садовий провів виїзну нараду у Винниках. Участь у нараді взяли керівники профільних структурних підрозділів Львівської міської ради та окремих комунальних підприємств.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Одним з питань, яке піднімали на виїзній нараді, було питання водопостачання та водовідведення для мешканців м. Винники.

«Сьогодні у нас немає проблем Винників і немає проблем Львова – є лише спільні проблеми Львівської об’єднаної громади. З юридичної точки зору, місцевий водоканал має бути частиною або підрозділом «Львівводоканалу». Треба все оптимізувати»,- зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, відповідну ухвалу про приєднання Винниківського водоканалу до «Львівводоканалу» буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Також міський голова Андрій Садовий доручив вирішити питання щодо прокладання водопроводу на вул. Франка у Винниках, яку зараз ремонтують.

Як пояснила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, на жаль, у проєкті ремонту вул. І. Франка, замовником якого була Винниківська міська рада, не було враховано прокладення усіх інженерних мереж, зокрема водопроводу.

«Будемо працювати з проєктантом, як це питання вирішити. Адже, коли будується, ремонтується дорога, потрібно все вирішувати в комплексі – має бути зроблена каналізаційна мережа, водопровідна. Тоді ця дорога якісно експлуатується і немає жодних проблем і зауважень від мешканців. Тому, на доручення міського голови Львова, будемо аналізувати ситуацію і продумувати варіанти вирішення питання щодо проведення води для мешканців вул. І. Франка», - розповіла Ірина Маруняк.


dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу